Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TJK na WBBiB

TJK na WBBiB

​W połowie marca na Uniwersytecie Jagiellońskim po raz kolejny odbędzie się Tydzień Jakości Kształcenia. Obok ogólnouniwersyteckich wydarzeń poszczególne wydziały przygotowują spotkania przeznaczone specjalnie dla swoich studentów i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą WBBiB przygotowaną w ramach TJK.

Żeby zapisać się na poszczególne wydarzenia należy założyć konto i zalogować się do systemu na stronie: rejestracja.tjk.uj.edu.pl. Zapisy trwają do 9 marca!

Czwartek, 16 marca 2023, godz. 12:30 – 14:00, sala 1.01.13

Tytuł: Kiedy kanał popularnonaukowy kłamie i dlaczego nie możesz cytować Wikipedii
Prowadzenie: dr Paweł Jedynak (WBBiB)
Opis wydarzenia: Jak błysnąć profesjonalnie wykonanym sprawozdaniem? Czym jest wiarygodne źródło informacji i co nim nie jest? Oszczędzić sobie nerwów i poprawek – dowiedz się dlaczego Youtube lub Wikipedia nie są mile widzianymi źródłami do zacytowania w sprawozdaniu, na plakacie konferencyjnym czy w pracy licencjackiej. Zobacz jak wyszukiwać publikacje naukowe i w jakie pułapki możesz wpaść szukając informacji. Naucz się cytować poprawnie, szybko i łatwo.

REJESTRACJA

Czwartek, 16 marca 2023, godz. 15:00 – 16:00, sala 1.01.13

Tytuł: Sejmik studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Prowadzenie: dr hab. Monika Bzowska (WBBiB)
Opis wydarzenia: Celem spotkania będzie dyskusja dotycząca kształcenia na wszystkich kierunkach studiów prowadzonych na WBBiB i integracji środowiska akademickiego WBBiB.

Piątek, 17 marca 2023, godz. 10:30 – 11:30, sala 1.01.13

Tytuł: StartUJ w szeroki świat
Prowadzenie: dr Ewa Kowalska (WBBiB)
Opis wydarzenia: Przedstawienie możliwości aplikowania o różnego typu stypendia i staże zagraniczne dostępne dla studentek i studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ.

REJESTRACJA

Piątek, 17 marca 2023, godz. 12:00 – 13:30, sala 1.01.13

Tytuł: Studentki i Studenci WBBiB UJ w ocenie potencjalnych pracodawców
Prowadzenie: mgr Paulina Hojda (Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ)
Krótki opis wydarzenia: Zwięzłe przedstawienie wniosków z badania ankietowego pracodawców przyjmujących na praktyki studentów i studentki Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Badanie uwzględniało między innymi oczekiwania pracodawców, stopień ich satysfakcji z przygotowania uczestników praktyki oraz sposoby organizacji praktyk. Wnioski z badania są cennymi drogowskazami w planowaniu kariery zawodowej przez studentów WBBiB UJ, inspiracją dla nauczycieli w optymalizacji procesu uczenia w celu zwiększenia szans zatrudnienia absolwentów WBBiB UJ.

REJESTRACJA

Widok zawartości stron Widok zawartości stron