Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

OFERTY PRACY/STYPENDIÓW

Oferta dla doktoranta

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Mikrobiologii WBBiB UJ w projekcie OPUS 22. Zgłoszenia można przesyłać do 7 czerwca 2024 r.
więcej o Oferta dla doktoranta

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Immunologii w ramach realizacji projektu badawczego. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 czerwca 2024 r.
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty

Praca dla doktora (Post doc)

Stanowisko post doca w ramach realizacji projektu badawczego NCN OPUS w Zakładzie Mikrobiologii. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja 2024 r.
więcej o Praca dla doktora (Post doc)

Praca dla doktoranta

Stanowisko doktoranta przy realizacji projektu badawczego NCN w Zakładzie Mikrobiologii WBBiB UJ. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 31 maja 2024 r.
więcej o Praca dla doktoranta

Praca dla doświadczonego proteomika

Konkurs na stanowisko Koordynatora ds. badań proteomicznych na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 maja 2024 r.
więcej o Praca dla doświadczonego proteomika

Konkurs na studenta-stypendystę

Stypendium w Zakładzie Biotechnologii Medycznej w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 kwietnia 2024 r.
więcej o Konkurs na studenta-stypendystę

Stypendium dla studenta

Konkurs na stanowisko studenta-stypendysty w Zakładzie Biochemii Komórki w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 kwietnia 2024 r.
więcej o Stypendium dla studenta

Stypendium dla doktoranta

Konkurs na stanowisko doktoranta/stypendysty w projekcie OPUS 24 w Zakładzie Mikrobiologii WBBiB UJ. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 22 marca 2024.
więcej o Stypendium dla doktoranta

Stypendium dla doktoranta

Oferta stypendium dla doktoranta w Zakładzie Mikrobiologii w ramach realizacji projektu badawczego NCN OPUS. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 23 lutego 2024 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta

Etat asystenta w Zakładzie Immunologii

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczych w ramach realizacji projektu NCN OPUS 23. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2024 r.
więcej o Etat asystenta w Zakładzie Immunologii