Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ADMINISTRACJA

Sekretariat ds. ogólnych
pokój: D210 (1.1.6), II piętro

e-mail: sekretariat.wbbib@uj.edu.pl, fax: 12 664 69 02

Jadwiga Gołda, specjalista ds. administracyjnych 
telefon: 12 664 60 02, e-mail: sekretariat.wbbib@uj.edu.pl

Paulina Lorek, specjalista ds. administracyjnych
telefon: 12 664 61 31, e-mail: paulina.szaflik@uj.edu.pl

mgr Katarzyna Wolan, specjalista ds. administracyjnych
telefon:12 664 69 33, e-mail: k.wolan@uj.edu.pl

Sekretariat ds. studenckich
pokój: D212 (1.1.7)

e-mail: student.wbbib@uj.edu.pl
Godziny otwarcia sekretariatu dla studentów: pon-czw. od 10.00 do 13.00

mgr Monika Pawlus, specjalista ds. administracyjnych
telefon: 12 664 60 00, e-mail: monika.pawlus@uj.edu.pl

mgr Teresa Perun, specjalista ds. administracyjnych 
telefon: 12 664 69 32, e-mail: teresa.perun@uj.edu.pl

mgr Dorota Żołnierczyk, specjalista ds. administracyjnych
telefon: 12 664 54 51, e-mail: dorota.zolnierczyk@uj.edu.pl

Asystentka Dziekana WBBiB
pokój: D214 (1.1.11), II piętro 

mgr Dominika Niedźwiedź (Giza)
telefon:12 664 62 41, telefon kom.: 519 307 843
e-mail: dominika.giza@uj.edu.pl
e-mail: dziekan.wbbib@uj.edu.pl (korespondencja z kopią do Dziekana)

Asystentka Prodziekana ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej WBBiB
pokój: C001 (2.01.34), parter

mgr Ewa (Styrna) Zieleń
telefon: 12 664 61 23, e-mail: ewa.styrna@uj.edu.pl 

Pełnomocnik Dziekana ds. administracyjnych
pokój: C221 (2.1.35), II piętro

mgr Piotr Widerski, główny specjalista
telefon: 12 664 61 20, e-mail: piotr.widerski@uj.edu.pl 

Sekcja ds. finansowych
pokój: D216 (1.1.10), II piętro

mgr Grzegorz Fabianowski, specjalista ds. administracyjnych
telefon: 12 664 60 70, e-mail: grzegorz.fabianowski@uj.edu.pl

mgr Marek Jung, specjalista ds. finansowych
telefon: 12 664 60 17, e-mail: marek.jung@uj.edu.pl

mgr Kinga Broś, specjalista ds. finansowych
telefon: 12 664 61 32, e-mail: kinga.mierniczek@uj.edu.pl

Obsługa dotacji KNOW
pokój: 1.01.2, parter

mgr Anna Przybyszewska, finanse
telefon: 12 664 79 58, e-mail: anna.przybyszewska@uj.edu.pl

dr Magdalena Tworzydło, promocja 
telefon: 12 664 79 59, e-mail: magdalena.tworzydlo@uj.edu.pl

Komórka informatyczna
pokój: C104 (2.0.35), I piętro

Wojciech Pilch, technik informatyk
telefon kom.: 506 006 069, e-mail: wojtek.pilch@uj.edu.pl

Ludwik Przybylski, technik informatyk
telefon: 12 664 61 24, telefon kom.: 519 353 194, e-mail: ludwik.przybylski@uj.edu.pl

Warsztat

Piotr Urbański, samodzielny technik
telefon: 12 664 67 01