Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Małopolska Noc Naukowców

W piątek, 27 września Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii otwiera swoje podwoje dla publiczności. W ramach Małopolskiej Nocy Naukowców na Wydziale odbywać się będą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje rejestracja.
więcej o Małopolska Noc Naukowców

Własność intelektualna w pigułce

Własność intelektualna w pigułce – szkolenie dla pracowników, doktorantów i studentów zorganizowane przez CTT CITTRU na zamówienie WBBiB. Całodniowe zajęcia dla odbędą się 24 października 2019 r. Obowiązują zapisy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października.
więcej o Własność intelektualna w pigułce

Publikacja w „Redox Biology”

W prestiżowym czasopiśmie „Redox Biology” ukazał się artykuł na temat roli białka Keap1 w modyfikacji potranslacyjnej białek, którego autorami są pracownicy i doktoranci z Zakładu Biotechnologii Medycznej WBBiB.
więcej o Publikacja w „Redox Biology”

Odszedł prof. Juliusz Pryjma

​Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w poniedziałek, 2 września 2019 r. w wieku 75 lat zmarł prof. Juliusz Pryjma, wieloletni Kierownik Zakładu Immunologii WBBiB UJ. Pogrzeb Profesora odbędzie się w czwartek, 12 września na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. O godz. 11.00 w Kaplicy cmentarnej odprawiona zostanie msza św.
więcej o Odszedł prof. Juliusz Pryjma

Finalne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości ostateczne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Finalne wyniki konkursu BMN 2019

Widok zawartości stron Widok zawartości stron