Kluczowa rola stanu trypletowego w funkcjonowaniu β-karotenu

Na łamach prestiżowego czasopisma „Nature Communications” ukazała się praca pt. Triplet-driven chemical reactivity of β-carotene and its biological implications, która powstała pod kierownictwem prof. dr. hab. Leszka Fiedora na WBBiB, w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin.
więcej o Kluczowa rola stanu trypletowego w funkcjonowaniu β-karotenu
Nagroda PTM

​Dr Maja Kosecka-Strojek z Zakładu Mikrobiologii została laureatką Nagrody Naukowej Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów im. prof. Edmunda Mikulaszka.
więcej o Nagroda PTM
Dr Ewa Oleszycka laureatką konkursu MSCA

Dr Ewa Oleszycka z Zakładu Immunologii została laureatką konkursu MSCA oraz otrzymała stypendium ERA finansowane ze środków Komisji Europejskiej.
więcej o Dr Ewa Oleszycka laureatką konkursu MSCA
Nagroda za badania nad depresją

Dr Dariusz Żurawek z Zakładu Biochemii Ogólnej został laureatem nagrody Dr. Holly Carsley Memorial
więcej o Nagroda za badania nad depresją
Research Support Module – konkurs dla doktorantów

Research Support Module (Moduł Wsparcia Badań) w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim – konkurs dla doktorantów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja.
więcej o Research Support Module – konkurs dla doktorantów