Wybory dziekańskie – prezentacja

W piątek, 3 lipca 2020 r. o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie z Kandydatką do pełnienia funkcji Dziekana WBBiB UJ, prof. dr hab. Jolantą Jurą. Spotkanie będzie się odbywać zdalnie, z wykorzystaniem programu MS TEAMS.
więcej o Wybory dziekańskie – prezentacja

List otwarty w „Nature”

​Profesorowie Józef Dulak oraz Jan Potempa popisali list otwarty, w którym naukowcy wzywają do utworzenia Europejskiej Fundacji Humanitarnej działającej na wzór fundacji Billa i Melindy Gatesów. List ukazał się 23 czerwca 2020 r. na stronie czasopisma „Nature”.
więcej o List otwarty w „Nature”

Artykuły w „Journal of Investigative Dermatology”

Dwa artykuły naukowców z naszego Wydziału zostały wyróżnione w lipcu na łamach miesięcznika „Journal of Investigative Dermatology” – czołowego na świecie czasopisma naukowego w dziedzinie dermatologii.
więcej o Artykuły w „Journal of Investigative Dermatology”

Praca w „JCI Insight”

W „JCI Insight”, czasopiśmie wydawanym przez Amerykańskie Towarzystwo Badań Klinicznych (American Society for Clinical Investigation) ukazał się artykuł zespołu prof. Józefa Dulaka z Zakładu Biotechnologii Medycznej, w którym przedstawione zostały nowe mechanizmy dystrofii mięśniowej Duchenne’a (DMD).
więcej o Praca w „JCI Insight”

​Publikacja w „Redox Biology”

W prestiżowym czasopiśmie „Redox Biology” ukazał się artykuł autorstwa byłych i i obecnych pracowników i doktorantów WBBiB UJ, z Zakładów: Biofizyki, Biofizyki Obliczeniowej i Bioinformatyki, Biotechnologii Medycznej, Fizjologii i Biochemii Roślin oraz Biologii Komórki, a także z Małopolskiego Centrum Biotechnologii i Wydziału Chemii UJ.
więcej o ​Publikacja w „Redox Biology”