Badania diagnostyczne w MCB

Pod kierunkiem prof. Wojciecha Branickiego oraz prof. Krzysztofa Pyrcia, w Małopolskim Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczynają się prace, które mają na celu szeroką diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim.
więcej o Badania diagnostyczne w MCB

Nauczanie online na WBBiB

WBBiB skutecznie rozpoczął prowadzenie zajęć dla studentów na odległość. W trybie zdalnym odbywają się wykłady, seminaria i konwersatoria oraz niektóre ćwiczenia. Jak na razie frekwencja na nietypowych zajęciach jest bardzo wysoka. Sekretariat ds. studenckich działa online w godzinach od 10.00 do 14.00 – drogą elektroniczną można kierować wszelkie zapytania. Studenci zobowiązani są do używania adresu w domenie student.uj.edu.pl.
więcej o Nauczanie online na WBBiB

Rozporządzenia i komunikaty w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem

Do 10 kwietnia zostały wstrzymane wszelkie zajęcia dydaktyczne na UJ. Od 23 marca sekretariat WBBiB jest zamknięty dla interesantów. Faktury należy zostawiać w pokoju 1.1.9 (naprzeciwko sekcji finansowej), tam również są umieszczane przesyłki do odbioru. Odwołane zostały wszystkie spotkania (obrony prac doktorskich, posiedzenia rad wydziałów, etc.). Dziekan zalecił ograniczenie działalności naukowej do jedynie koniecznych badań. Od 16 marca studenci nie mogą wchodzić na Wydział.
więcej o Rozporządzenia i komunikaty w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem

Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

3 marca Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa (KRSWK) pod przewodnictwem rektora UJ, prof. Wojciecha Nowaka, wydało stanowisko w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2.
więcej o Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

2020 – rok jubileuszowy WBBiB

W ramach obchodów 50-lecia utworzenia IBM na nowo powstałej stronie internetowej prezentowana jest historia Instytutu Biologii Molekularnej oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, jak również wydarzenia towarzyszące Jubileuszowi.
więcej o 2020 – rok jubileuszowy WBBiB