„Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB

W Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnięty został 8. konkurs na „Diamentowy Grant”. W gronie zwycięzców znaleźli się Maciej Pudełek – student Biochemii, oraz Adrianna Musiał – studentka Biotechnologii molekularnej.
więcej o „Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB

Ciekawy artykuł autorstwa naukowców z Zakładu Biofizyki

W najnowszym numerze czasopisma „Scientific Reports” badacze z Zakładu Biofizyki WBBiB opublikowali pracę, w której pokazali, że melanina w komórkach czerniaka obniża zdolności przerzutowe tych komórek w warunkach in vivo w mysim modelu zwierzęcym.
więcej o Ciekawy artykuł autorstwa naukowców z Zakładu Biofizyki

Wręczenie dyplomów ukończenia studiów

Trwa ostatni tydzień egzaminów magisterskich. W piątek, 28 czerwca 2019 r. dyplomy ukończenia studiów odbiorą tegoroczni absolwenci kierunków Biotechnologia molekularna, Biofizyka, Biochemia, Bioinformatyka z biofizyką stosowaną oraz Molecular Biotechnology.
więcej o Wręczenie dyplomów ukończenia studiów

Biotechnologia zdystansowała rywali i zwyciężyła w Rankingu Kierunków Studiów 2019. Uniwersytet Jagielloński zajął II miejsce w jubileuszowym 20. Rankingu Uczelni Wyższych ustępując o 0,8 punktu Uniwersytetowi Warszawskiemu.
więcej o Studia z biotechnologii prowadzone na WBBiB niezmiennie na I miejscu rankingu „Perspektyw"

Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości wstępne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Wstępne wyniki konkursu BMN 2019