Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Podsumowanie KNOW

W „Forum Akademickim” ukazał się artykuł prof. dr. hab. Wojciecha Froncisza dotyczący wpływu programu KNOW na działalność naukową i dydaktyczną WBBiB.
więcej o Podsumowanie KNOW

Wymiana z Roswell Park Comprehensive Cancer Center

Amerykańskie centrum onkologii oferuje studentom i naukowcom z UJ programy szkoleniowe z zakresu biostatystyki, bioinformatyki, genomiki, biologii stresu komórkowego, immunologii, biologii molekularnej i komórkowej oraz farmakologii.
więcej o Wymiana z Roswell Park Comprehensive Cancer Center

Nagroda PTBioch dla dr. Łukasza Bujnowicza

16 października br. dr Łukasz Bujnowicz z Zakładu Biofizyki Molekularnej odebrał nagrodę im. Witolda Drabikowskiego przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne.
więcej o Nagroda PTBioch dla dr. Łukasza Bujnowicza

​Nagroda L’Oréal dla mgr Pauliny Marony

10 października w Forcie Sokolnickiego w Warszawie Paulina Marona z Zakładu Biochemii Ogólnej odebrała nagrodę – stypendium naukowe dla doktorantek L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki.
więcej o ​Nagroda L’Oréal dla mgr Pauliny Marony

​Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny

W roku 2019 Komitet Noblowski przyznał nagrodę za odkrycie mechanizmów molekularnych, które umożliwiają regulowanie aktywności genów w odpowiedzi na zmieniające się stężenie tlenu. O skomentowanie tego wydarzania dla radia RMF24 poproszona została dr hab. Martyny Elas.
więcej o ​Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny

Widok zawartości stron Widok zawartości stron