Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Zarządzenie Rektora UJ

Rektor UJ wydał zarządzenie dotyczące szczególnych zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne oraz korzystanie z miejsc w domach studenckich.
więcej o Zarządzenie Rektora UJ

Nauczanie online na WBBiB

WBBiB skutecznie rozpoczął prowadzenie zajęć dla studentów na odległość. W trybie zdalnym odbywają się wykłady, seminaria i konwersatoria oraz niektóre ćwiczenia. Jak na razie frekwencja na nietypowych zajęciach jest bardzo wysoka. Sekretariat ds. studenckich działa online w godzinach od 10.00 do 14.00 – drogą elektroniczną można kierować wszelkie zapytania. Studenci zobowiązani są do używania adresu w domenie student.uj.edu.pl.
więcej o Nauczanie online na WBBiB

Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

3 marca Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa (KRSWK) pod przewodnictwem rektora UJ, prof. Wojciecha Nowaka, wydało stanowisko w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2.
więcej o Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

Konkurs L’Oréal

Wypromuj swoje badania i zdobądź roczne stypendium dla utalentowanych kobiet nauki! W konkursie L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki po raz 20. nagrodzone zostaną wybitne projekty badawcze magistrantek, doktorantek oraz habilitantek.
więcej o Konkurs L’Oréal

2020 – rok jubileuszowy WBBiB

W ramach obchodów 50-lecia utworzenia IBM na nowo powstałej stronie internetowej prezentowana jest historia Instytutu Biologii Molekularnej oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, jak również wydarzenia towarzyszące Jubileuszowi.
więcej o 2020 – rok jubileuszowy WBBiB