Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Oferta stypendium dla doktoranta

Konkurs na stanowisko doktoranta w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB w ramach realizacji projektu badawczego NCN SONATA 15. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 września 2021 r.
więcej o Oferta stypendium dla doktoranta

Oferta stypendium (dziesięciomiesięcznego) dla studenta

Konkurs na stanowisko stypendysty w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB UJ w projekcie SONATA 15 pt. „Kierowana ewolucja molekularna i uczenie maszynowe w badaniach nad zależną od światła oksydoreduktazą protochlorofilidu”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 września 2021 r.
więcej o Oferta stypendium (dziesięciomiesięcznego) dla studenta

Oferta stypendium (dziewięciomiesięcznego) dla studenta

Konkurs na stanowisko studenta-stypendysty w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB UJ w projekcie SONATA 15 pt. „Kierowana ewolucja molekularna i uczenie maszynowe w badaniach nad zależną od światła oksydoreduktazą protochlorofilidu”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 września 2021 r.
więcej o Oferta stypendium (dziewięciomiesięcznego) dla studenta

Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki WBBiB UJ

W ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (konkurs DAINA2) w Pracowni Metabolomiki WBBiB UJ oferowane jest stypendium dla doktoranta. Projekt dotyczy badań z zakresu mikrobiologii środowiskowej, biochemii i genetyki molekularnej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 31 sierpnia 2021.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki WBBiB UJ

Konkurs na stanowisko doktoranta w Zakładzie Biofizyki

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biofizyki, w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 września 2021 r.
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta w Zakładzie Biofizyki