Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Zakładanie i rozwijanie firmy life science

W dniach od 24 listopada do 4 grudnia na WBBiB odbędzie się szkolenie skierowane do pracowników i doktorantów na temat tworzenia i rozwijania firmy w branży life science. Organizatorem szkolenia jest CITTRU. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną do 23 listopada 2018.
więcej o Zakładanie i rozwijanie firmy life science

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Oferta stypendium dla doktoranta WBBiB w Zakładzie Biochemii Ogólnej w ramach realizacji projektu NCN SONATA BIS. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 października 2018.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Dodatkowa rekrutacja do projektu NMKD POWER

Ruszyła rekrutacja do projektu Nowoczesna Młoda Kadra Dydaktyczna w dziedzinie life science na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Szczegółowe informacje o rekrutacji oraz niezbędne formularze są dostępne na stronie projektu: www.nmkd.wbbib.uj.ed.pl. W dniach 22 - 26 października trwać będzie rekrutacja uzupełniająca.
więcej o Dodatkowa rekrutacja do projektu NMKD POWER

Inauguracja roku akademickiego na WBBiB UJ

We wtorek, 2 października o godzinie 10.00 w Auli P0.1.1 odbędzie się wydziałowa uroczystość rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Wykład inauguracyjny pt. Między biologią a fizyką wygłosi dr hab. Martyna Elas. W związku z wydarzeniem do godziny 14.00 na WBBiB obowiązują godziny dziekańskie.
więcej o Inauguracja roku akademickiego na WBBiB UJ

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Biofizyki

Oferta stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biofizyki przy realizacji projektu NCN OPUS pt. „Inhibitory BET bromodomenowe i poprawa skuteczności terapii przeciwnowotworowej glejaka wielopostaciowego”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 2 października 2018 r. o godz. 12.00
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Biofizyki