Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Co roku, zwykle w połowie marca, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą dydaktyczną uczelni, w tym również Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Impreza odbywa się w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Stoiskom informacyjnym towarzyszą prezentacje multimedialne oraz wykłady badaczy z UJ reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie Dnia Otwartego można uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji obowiązujących na UJ, jak również porozmawiać z osobami, które już studiują na uczelni. 

Zapraszamy na oficjalną stronę Dnia Otwartego UJ, na której co roku prezentowane są informacje o wydarzeniu.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

DO UJ – EDYCJA 2023

W roku 2023 Uniwersytet Jagielloński powraca do STACJONARNEJ FORMUŁY DNIA OTWARTEGO. Zapraszamy w piątek, 24 marca na ulicę Krupniczą 33 do Auditorium Maximum.

W tegorocznym programie DO UJ wiele ciekawych propozycji: wykłady otwarte, stoiska wydziałowe, prezentacje wydziałów. Z kandydatami na studia spotykać się będą:

  • reprezentanci poszczególnych wydziałów,
  • przedstawiciele organizacji studenckich,
  • pracownicy Działu Rekrutacji na Studia, 

którzy na stoiskach oraz w czasie prezentacji odpowiadać będą na pytania dotyczące kierunków studiów, zasad i terminów rekrutacji, warunków studiowania, możliwości ubiegania się o stypendia, akademiki, itp.

Stoisko WBBiB znajdować się będzie na II piętrze w Sali Wystawowej. Studenci biochemii, biofizyki molekularnej i komórkowej, biotechnologii oraz bioinformatyki  będą tam dzielić się swoimi doświadczeniami z potencjalnymi Kandydatami na te kierunki.

Prezentacje o WBBiB oraz jego ofercie dydaktycznej zaplanowane zostały na godzinę 11.00 (AULA ŚREDNIA B, parter) oraz 14:00 (AULA ŚREDNIA A, parter). 

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego profilu DO UJ na Facebooku.