Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Studencka Konferencja „Genomica”

Studencka Konferencja „Genomica”

Studenci z koła „Mygen” zapraszają na organizowany w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej „Genomica” cykl wykładów online, które odbędą się w dniach 14–28 kwietnia z wykorzystaniem platformy MS Teams.
więcej o Studencka Konferencja „Genomica”
Targi Pracy Online

Targi Pracy Online

W dniach 12–16 kwietnia 2021 r. przedstawiciele 25 firm i instytucji z różnych branż opowiedzą o pracy w swoich strukturach, przybliżą ofertę staży i praktyk, a także opiszą proces rekrutacji kandydatów oraz możliwości rozwoju zawodowego.
więcej o Targi Pracy Online
Stypendia L’Oréal-UNESCO

Stypendia L’Oréal-UNESCO

25 marca rozpoczął się nabór zgłoszeń do 21. edycji Programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 maja 2021 r.
więcej o Stypendia L’Oréal-UNESCO

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biofizyki

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biofizyki, w ramach realizacji projektu badawczego. Zgłoszenia należy wysyłać do 27 lutego 2021 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biofizyki
Granty dla młodych naukowców

Granty dla młodych naukowców

Ruszył wydziałowy Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Doktorantów WBBiB. Do 19 marca 2021 r. pracownicy WBBiB (naukowi, naukowo-dydaktyczni oraz techniczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci WBBiB mogą składać DROGĄ ELEKTRONICZNĄ projekty badań i wnioski o przyznanie środków na ich sfinansowanie.
więcej o Granty dla młodych naukowców