Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Na WBBiB otwarte zostały nowe kierunki studiów. To Bioinformatyka (trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie studia magisterskie), Biofizyka molekularna i komórkowa (dwuletnie studia magisterskie) oraz płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology – na które po raz pierwszy mogą się zapisywać Polacy.

W ofercie studiów prowadzonych przez WBBiB sporo nowości. Jeśli chodzi o trzyletnie, stacjonarne studia licencjackie, do popularnych kierunków, takich jak Biochemia i Biotechnologia oraz znanej od zeszłego roku Biofizyki molekularnej i komórkowej doszła teraz bardzo przyszłościowa Bioinformatyka. Tak więc maturzyści mogą wybierać spośród czterech, ciekawych, interdyscyplinarnych programów studiów.

Zmiany zaszły także jeśli chodzi o dwuletnie studia magisterskie. Po raz pierwszy uruchomiony został nabór na Biofizykę molekularną i komórkową oraz na Bioinformatykę. Poza tym, w tym roku na anglojęzyczne studia magisterskie Molecular Biotechnology mogą się także zapisywać obywatele Polski, a nie tylko obcokrajowcy. Oczywiście, w ofercie studiów II stopnia nadal znajdują się Biochemia i Biotechnologia molekularna.

Rejestracja na studia odbywa się za pośrednictwem systemu ERK (Elektroniczna Rejestracja Kandydatów). Szczegółowe wyjaśnienia odnośnie zasad i terminów rekrutacji są dostępne na stronie: www.rekrutacja.uj.edu.pl
Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki Dla kandydatów i zapoznania się z przygotowanymi przez pracowników WBBiB Informatorami o kierunkach studiów.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron