Konkursy POB BioS – kolejna edycja

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza drugą w tym roku edycję konkursów finansowanych z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. Wnioski o indywidualne granty badawcze oraz środki na udział w stażach zagranicznych można składać do 17 czerwca 2024 r.
więcej o Konkursy POB BioS – kolejna edycja
Pierwszy wydziałowy konkurs na etaty pomostowe otwarty

Etaty pomostowe mają na celu umożliwienie kontynuacji zatrudnienia pracownikom badawczym, których etaty były finansowane z projektów badawczych, a uległy zakończeniu. Wnioski można składać do 7 czerwca 2024 r.
więcej o Pierwszy wydziałowy konkurs na etaty pomostowe otwarty
Stypedium START dla doktorantki z WBBiB

Fundacja Nauki Polskiej ogłosiła wyniki 32. edycji konkursu stypendialnego. Prestiżowe stypendium START otrzymała mgr Weronika Szukała.
więcej o Stypedium START dla doktorantki z WBBiB
Wyniki konkursu

Wydziałowa komisja ds. POB BioS przedstawiła wyniki konkursów ogłoszonych 15 lutego 2024 r na Indywidualne Granty Badawcze, Staże Zagraniczne oraz Udział w Warsztatach Specjalistycznych.
więcej o Wyniki konkursu
Pożegnanie

Z głębokim smutkiem informujemy, że 4 maja 2024 roku w wieku 42 lat odeszła nasza była absolwentka oraz pracownica – dr Magdalena Kozakowska. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 10 maja w Wieliczce.
więcej o Pożegnanie