Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Rozporządzenia i komunikaty w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem

12 maja Rektor UJ wydał nowe zarządzenie (nr 46) w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu od 25 maja do 30 września b.r. W nawiązaniu do niego, 21 maja Dziekan WBBiB wydał kolejny komunikat dot. prowadzenia zajęć dydaktycznych, zaliczeń i egzaminów oraz organizacji pracy w laboratoriach, pokojach pracy cichej oraz na stanowiskach administracyjnych.
więcej o Rozporządzenia i komunikaty w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem

Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

3 marca Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa (KRSWK) pod przewodnictwem rektora UJ, prof. Wojciecha Nowaka, wydało stanowisko w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-Co V-2.
więcej o Działania zapobiegające zakażeniom koronawirusem

2020 – rok jubileuszowy WBBiB

W ramach obchodów 50-lecia utworzenia IBM na nowo powstałej stronie internetowej prezentowana jest historia Instytutu Biologii Molekularnej oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, jak również wydarzenia towarzyszące Jubileuszowi.
więcej o 2020 – rok jubileuszowy WBBiB

Grant MAESTRO

Dr hab. Ewa Zuba-Surma z Zakładu Biologii Komórki otrzyma blisko 4,5 mln złotych z programu NCN MAESTRO na badania roli pęcherzyków zewnątrzkomórkowych (EVs) z komórek macierzystych w uszkodzeniach niedokrwiennych serca.
więcej o Grant MAESTRO

Wirtualny Dzień otwarty UJ

TRADYCYJNY Dzień Otwarty UJ w Auditorium Maximum organizowany dla uczniów planujących pójść na studia, został w tym roku odwołany w ramach zapobiegania zakażeniom i rozwojowi epidemii. 20 marca odbędzie się WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY na głównym profilu FB UJ.
więcej o Wirtualny Dzień otwarty UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron