Wizyta prof. Jannette Carey

Od poniedziałku do piątku (20-24 stycznia) będzie można wziąć udział w serii wykładów pt. Molecular basis of protein-nucleic acids interactions prowadzonych przez profesor Jannette Carey z Uniwersytetu w Princeton
więcej o Wizyta prof. Jannette Carey

Nagrody dla WBBiB oraz dr hab. Ewy Zuby-Surmy

WBBiB otrzymał tytuł „Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019” a dr hab. Ewa Zuba-Surma została wyróżniona nagrodą „Naukowiec Przyszłości”
więcej o Nagrody dla WBBiB oraz dr hab. Ewy Zuby-Surmy

Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „EMBO Reports”

W czasopiśmie „EMBO Reports” ukazał się artykuł autorstwa pracowników Zakładu Biotechnologii Medycznej dotyczący roli oksygenazy hemowej-1 w regulacji hematopoetycznych komórek macierzystych (HSCs).
więcej o Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „EMBO Reports”

Stypendia Ministra NiSW dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Siedmioro studentów WBBiB – 5 osób z biochemii i 2 osoby z biotechnologii molekularnej – uzyskało stypendium MNiSW na rok akademicki 2019/2020.
więcej o Stypendia Ministra NiSW dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Stypendium im. Bekkera dla dr. Żurawka z ZBO

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła wyniki drugiego konkursu w Programie Stypendialnym im. Bekkera. Jednym z jego laureatów jest dr Dariusz Żurawek z Zakładu Biochemii Ogólnej WBBiB.
więcej o Stypendium im. Bekkera dla dr. Żurawka z ZBO