Wyniki konkursów POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza wyniki konkursów na Indywidulane Granty Badawcze i Staże Zagraniczne ogłoszonych w dniu 3 lutego 2022 r.
więcej o Wyniki konkursów POB BioS
Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB

W dniach od 21 do 25 marca na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbywać się będą seminaria, panele dyskusyjne, wykłady, ćwiczenia i warsztaty dla studentów, doktorantów, dydaktyków oraz pracowników administracji, poświęcone metodyce oraz ewaluacji nauczania.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB
Zwycięzcy najnowszej edycji konkursu SONATA BIS

​W dniu 24 lutego na stronie Narodowego Centrum Nauki opublikowane zostały wyniki konkursów MAESTRO 13 i SONATA BIS 11. W gronie laureatów konkursu SONATA BIS znaleźli się dr Mirosław Książek oraz dr Jerzy Kotlinowski.
więcej o Zwycięzcy najnowszej edycji konkursu SONATA BIS
Wykłady dla uczniów

W trzy kolejne czwartki, od 10 do 24 marca, o godzinie 17.30, naukowcy z WBBiB prowadzić będą wykłady dla młodzieży w ramach cyklu „Na pograniczu biologii, chemii i fizyki”.
więcej o Wykłady dla uczniów
Konkursy w ramach POB BioS

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS uruchamia działania finansowane z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach działań dla pracowników WBBiB ogłoszone zostają: Konkurs na Staże Zagraniczne oraz Konkurs na Indywidualne Granty Badawcze. Wnioski należy składać do 3 marca 2022.
więcej o Konkursy w ramach POB BioS