Tytuł Człowieka Roku 2018 dla dr hab. Justyny Drukały

​Dr hab. Justyna Drukała, prof. UJ, kierownik Banku Komórek działającego przy Zakładzie Biologii Komórki WBBiB UJ, została Człowiekiem Roku 2018. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest od 27 lat przez „Gazetę Krakowską”.
więcej o Tytuł Człowieka Roku 2018 dla dr hab. Justyny Drukały

Finaliści konkursów MAESTRO 10 i HARMONIA 10

Czworo badaczy z WBBiB UJ odniosło sukces w konkursach MAESTRO oraz HARMONIA. Wielomilionowe dofinansowanie z NCN uzyskali prof. Józef Dulak, prof. Alicja Józkowicz i dr Krzysztof Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej oraz prof. Jan Potempa z Zakładu Mikrobiologii.
więcej o Finaliści konkursów MAESTRO 10 i HARMONIA 10

Dzień Otwarty UJ 2019

​W piątek, 22 marca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w Auditorium Maximum tegoroczni maturzyści mają możliwość dowiedzenia się z pierwszej ręki wszystkiego, co ważne o czterech kierunkach studiów oferowanych przez WBBiB, czyli o Biotechnologii, Biochemii, Biofizyce molekularnej i Komórkowej oraz o Bioinformatyce.
więcej o Dzień Otwarty UJ 2019

Informacja o konkursie na „Granty dla Młodych Naukowców”

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich, prof. dr hab. Leszek Fiedor, podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu konkursu na tzw. „Granty dla Młodych Naukowców”, w związku z nieokreśloną perspektywą budżetową Wydziału w bieżącym roku kalendarzowym.
więcej o Informacja o konkursie na „Granty dla Młodych Naukowców”

Nowi laureaci konkursu MINIATURA 2

Dr inż. Anna Hebda z Zakładu Biotechnologii Roślin oraz dr Mirosław Zarębski z Zakładu Biofizyki Komórki zostali laureatami kolejnej edycji konkursu MINIATURA 2 i uzyskali z NCN środki na badania pilotażowe.
więcej o Nowi laureaci konkursu MINIATURA 2