Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości wstępne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Nominacja do tytułu Symbol 2019

Projekt kierowany przez dr hab. Ewę Zubę-Surmę stał się podstawą do nominowania WBBiB do tytułu Symbol 2019 w ramach programu promocyjnego prowadzonego wspólnie przez redakcje „Monitora Rynkowego” i „Monitora Biznesu”.
więcej o Nominacja do tytułu Symbol 2019

Medal PLUS RATIO QUAM VIS

​W czwartek, 13 czerwca, prof. John Douglas Simon, wybitny chemik i obecny rektor Uniwersytetu Lehigh w Bethlehem (Pensylwania, USA) został wyróżniony przez Uniwersytet Jagielloński srebrnym medalem PLUS RATIO QUAM VIS za rozwój współpracy pomiędzy Uniwersytetem Duke’a (Durham, Karolina Północna, USA) a naukowcami z Krakowa.
więcej o Medal PLUS RATIO QUAM VIS

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Na WBBiB otwarte zostały nowe kierunki studiów. To Bioinformatyka (trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie studia magisterskie), Biofizyka molekularna i komórkowa (dwuletnie studia magisterskie) oraz płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology – na które po raz pierwszy mogą się zapisywać Polacy.
więcej o Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

Tegoroczny piknik, który odbył się 31 maja, był między innymi okazją do uczczenia 10. rocznicy powstania wydziałowego chóru, a aukcja roślin pozwoliła zgromadzić wyjątkowo duże środki na dwie organizacje pożytku publicznego.
więcej o Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"