Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”

Na Uniwersytecie Jagiellońskim rusza nowy program COST pod nazwą „European Network for Innovative Diagnosis and Treatment of Chronic Neutropenias". Jednym z koordynatorów programu jest prof. Joanna Cichy z Zakładu Immunologii
więcej o Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”

Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath

W czwartek, 30 stycznia o godz. 13.15, w sali P1.2 wykład pt. Novel, eco-friendly antibiotics, origin of life and my blue dream, wygłosi laureatka Nagrody Nobla profesor Ada Yonath.
więcej o Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath

Wizyta prof. Jannette Carey

Od poniedziałku do piątku (20-24 stycznia) będzie można wziąć udział w serii wykładów pt. Molecular basis of protein-nucleic acids interactions prowadzonych przez profesor Jannette Carey z Uniwersytetu w Princeton
więcej o Wizyta prof. Jannette Carey

Nagrody dla WBBiB oraz dr hab. Ewy Zuby-Surmy

WBBiB otrzymał tytuł „Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019” a dr hab. Ewa Zuba-Surma została wyróżniona nagrodą „Naukowiec Przyszłości”
więcej o Nagrody dla WBBiB oraz dr hab. Ewy Zuby-Surmy

Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „EMBO Reports”

W czasopiśmie „EMBO Reports” ukazał się artykuł autorstwa pracowników Zakładu Biotechnologii Medycznej dotyczący roli oksygenazy hemowej-1 w regulacji hematopoetycznych komórek macierzystych (HSCs).
więcej o Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „EMBO Reports”