Wykład profesora Weissmana na festiwalu Copernicus

​W najbliższą środę, 7 października 2020 r. o godz. 181.00 w ramach Copernicus Festival współorganizowanego przez uniwersyteckie Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych odbędzie się wykład profesora Irvinga Weissmana pt. „Stem cells and the future of humanity”.
więcej o Wykład profesora Weissmana na festiwalu Copernicus

Inauguracja roku akademickiego na WBBiB UJ

W piątek, 2 października o godzinie 10.00 w auli P0.1.1 Kompleksu Dydaktyczno-Bibliotecznego odbędzie się wydziałowa ceremonia rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Wykład inauguracyjny pt. Pandemia 2020 wygłosi prof. dr hab. Krzysztof Pyrć z MCB.
więcej o Inauguracja roku akademickiego na WBBiB UJ

LIDER dla dr Agaty Szade

NCBiR ogłosiło wyniki konkursu LIDER. Wśród tegorocznych zwycięzców jest dr Agata Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o LIDER dla dr Agaty Szade

Finaliści Nagród Naukowych tygodnika „Polityka”

​Aż dwóch reprezentantów WBBiB, dr Aleksander Grabiec z Zakładu Mikrobiologii oraz dr Krzysztof Szade z Zakładu Biotechnologii Medycznej, zostało finalistami jubileuszowych Nagród Naukowych „Polityki”.
więcej o Finaliści Nagród Naukowych tygodnika „Polityka”

Odejście dr. Damiana Ryszawego

Doktor Damian Ryszawy z Zakładu Biologii Komórki nie żyje. W piątek dołączył do Największej Orkiestry. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 15 września 2020 r. w Zembrzycach.
więcej o Odejście dr. Damiana Ryszawego