Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości wstępne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Wstępne wyniki konkursu BMN 2019

Nominacja do tytułu Symbol 2019

Projekt kierowany przez dr hab. Ewę Zubę-Surmę stał się podstawą do nominowania WBBiB do tytułu Symbol 2019 w ramach programu promocyjnego prowadzonego wspólnie przez redakcje „Monitora Rynkowego” i „Monitora Biznesu”.
więcej o Nominacja do tytułu Symbol 2019

Medal PLUS RATIO QUAM VIS

​W czwartek, 13 czerwca, prof. John Douglas Simon, wybitny chemik i obecny rektor Uniwersytetu Lehigh w Bethlehem (Pensylwania, USA) został wyróżniony przez Uniwersytet Jagielloński srebrnym medalem PLUS RATIO QUAM VIS za rozwój współpracy pomiędzy Uniwersytetem Duke’a (Durham, Karolina Północna, USA) a naukowcami z Krakowa.
więcej o Medal PLUS RATIO QUAM VIS

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Na WBBiB otwarte zostały nowe kierunki studiów. To Bioinformatyka (trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie studia magisterskie), Biofizyka molekularna i komórkowa (dwuletnie studia magisterskie) oraz płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology – na które po raz pierwszy mogą się zapisywać Polacy.
więcej o Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia

Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

Tegoroczny piknik, który odbył się 31 maja, był między innymi okazją do uczczenia 10. rocznicy powstania wydziałowego chóru, a aukcja roślin pozwoliła zgromadzić wyjątkowo duże środki na dwie organizacje pożytku publicznego.
więcej o Podsumowanie „Pikniku pod Dębem"

Widok zawartości stron Widok zawartości stron