Stypendia Ministra NiSW dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Siedmioro studentów WBBiB – 5 osób z biochemii i 2 osoby z biotechnologii molekularnej – uzyskało stypendium MNiSW na rok akademicki 2019/2020.
więcej o Stypendia Ministra NiSW dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Stypendium im. Bekkera dla dr. Żurawka z ZBO

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła wyniki drugiego konkursu w Programie Stypendialnym im. Bekkera. Jednym z jego laureatów jest dr Dariusz Żurawek z Zakładu Biochemii Ogólnej WBBiB.
więcej o Stypendium im. Bekkera dla dr. Żurawka z ZBO

Zespoły z WBBiB nagrodzone w konkursie JPco-fuND 2

Projekty, w których uczestniczą grupy badawcze z WBBiB – kierowane przez prof. J. Potempę oraz prof. J. Dulaka – uzyskały finansowanie w międzynarodowym konkursie JPco-fuND 2 organizowanym przez sieć JPND (EU Joint Programme – Neurodegenerative Disease Research).
więcej o Zespoły z WBBiB nagrodzone w konkursie JPco-fuND 2

Szkoła Zimowa

Zapraszamy do udziału w XLVII Szkole Zimowej Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Szczegółowe informacje są na bieżąco publikowane na stronie wydarzenia. Zgłoszenia zostały przedłużone do 20 stycznia.
więcej o Szkoła Zimowa

Artykuł w „Polityce”

​W tegorocznym, 50 numerze tygodnika „Polityka” ukazał się artykuł pt. „Złudne terapie komórkami macierzystymi”. Jednym z ekspertów, których autorzy poprosili o wypowiedź, jest prof. Józef Dulak z Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o Artykuł w „Polityce”