Stypedium START dla doktorantki z WBBiB

Fundacja Nauki Polskiej ogłosiła wyniki 32. edycji konkursu stypendialnego. Prestiżowe stypendium START otrzymała mgr Weronika Szukała.
więcej o Stypedium START dla doktorantki z WBBiB
Wyniki konkursu

Wydziałowa komisja ds. POB BioS przedstawiła wyniki konkursów ogłoszonych 15 lutego 2024 r na Indywidualne Granty Badawcze, Staże Zagraniczne oraz Udział w Warsztatach Specjalistycznych.
więcej o Wyniki konkursu
Pożegnanie

Z głębokim smutkiem informujemy, że 4 maja 2024 roku w wieku 42 lat odeszła nasza była absolwentka oraz pracownica – dr Magdalena Kozakowska. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 10 maja w Wieliczce.
więcej o Pożegnanie
Fascynujący Świat Roślin

W piątek, 17 maja zapraszamy na trzy wykłady przygotowane przez pracowników WBBiB w ramach międzynarodowej akcji Fascynujący Świat Roślin. FŚR organizowana jest pod auspicjami EPSO (European Plant Science Organisation).
więcej o Fascynujący Świat Roślin
We współpracy międzynarodowej

Dr Renata Mężyk-Kopeć z Zakładu Biochemii Komórki została laureatką konkursu Narodowego Centrum Nauki Weave-UNISONO i uzyskała środki na realizację projektu badawczego we współpracy z grupą z Niemiec.
więcej o We współpracy międzynarodowej