Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

​Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny

W roku 2019 Komitet Noblowski przyznał nagrodę za odkrycie mechanizmów molekularnych, które umożliwiają regulowanie aktywności genów w odpowiedzi na zmieniające się stężenie tlenu. O skomentowanie tego wydarzania dla radia RMF24 poproszona została dr hab. Martyny Elas.
więcej o ​Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny

XI Międzynarodowe Warsztaty pt. EPR in Biology and Medicine

Po raz kolejny, w Krakowie, w dniach od 6 do 10 października, odbywać się będzie konferencja poświęcona EPR, której współorganizatorem jest Zakład Biofizyki.
więcej o XI Międzynarodowe Warsztaty pt. EPR in Biology and Medicine

Wymiana akademicka

Dr Šárka Jelinkowa z Czech oraz dr Nada Tokodi z Serbii przez najbliższe dwa lata prowadzić będą badania na WBBiB dzięki stypendium z NAWA.
więcej o Wymiana akademicka

Rada Dyscypliny Nauki Biologiczne

​Prof. dr hab. Andrzej Kozik, kierownik Zakładu Biochemii Analitycznej, został wybrany na przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauki Biologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim na lata 2019-2020.
więcej o Rada Dyscypliny Nauki Biologiczne

​Otwarcie wystawy o prof. Szybalskim

Od 2 października, w holu głównym przy Gronostajowej 7 oglądać można wystawę pt. Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach. Wystawa została sprowadzona do Krakowa z inicjatywy prof. Józefa Dulaka z Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o ​Otwarcie wystawy o prof. Szybalskim

Widok zawartości stron Widok zawartości stron