Przedłużenie okresu rozliczania projektów BMN 2019

W związku z utrudnieniami w realizacji projektów badawczych spowodowanymi pandemią COVID-19, termin rozliczania projektów finansowanych w ramach programu BMN, edycja 2019, ulega przedłużeniu do 15 stycznia 2021 r.
więcej o Przedłużenie okresu rozliczania projektów BMN 2019

Stypendia z programu START

​Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 28. przyznała stypendia START 100 najzdolniejszym młodym naukowcom z całej Polski.
więcej o Stypendia z programu START

Zajęcia w Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej

Pomimo pandemii pracownicy WBBiB nadal prowadzą zajęcia zdalne dla uczniów szkół ponagimnazjalnych w ramach „Małopolskiej Chmury Edukacyjnej”
więcej o Zajęcia w Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej

Badania diagnostyczne w MCB

Pod kierunkiem prof. Wojciecha Branickiego oraz prof. Krzysztofa Pyrcia, w Małopolskim Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczynają się prace, które mają na celu szeroką diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w województwie małopolskim.
więcej o Badania diagnostyczne w MCB

Nauczanie online na WBBiB

WBBiB skutecznie rozpoczął prowadzenie zajęć dla studentów na odległość. W trybie zdalnym odbywają się wykłady, seminaria i konwersatoria oraz niektóre ćwiczenia. Jak na razie frekwencja na nietypowych zajęciach jest bardzo wysoka. Sekretariat ds. studenckich działa online w godzinach od 10.00 do 14.00 – drogą elektroniczną można kierować wszelkie zapytania. Studenci zobowiązani są do używania adresu w domenie student.uj.edu.pl.
więcej o Nauczanie online na WBBiB