AKTUALNOŚCI Z ROKU 2022

Grant na badania aplikacyjne

19.01.2022
Dr Małgorzata Benedyk-Machaczka z Zakładu Mikrobiologii została laureatką konkursu Small Grant Scheme (SGS) ogłoszonego przez NCBiR i realizowanego w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
więcej o Grant na badania aplikacyjne
Pożegnanie Tomasza Roga

17.01.2022
Pogrzeb dr Tomasza Roga odbędzie się w piątek 28 stycznia na Cmentarzu Batowickim w Krakowie.
więcej o Pożegnanie Tomasza Roga
Wspomnienie o Natalii

12.01.2022
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą Doktorantkę i Koleżankę, mgr Natalię Marcol-Rumak, która po trzech miesiącach zmagania z chorobą zmarła 8 stycznia 2022 roku.
więcej o Wspomnienie o Natalii
XLIX Szkoła Zimowa WBBiB

11.01.2022
XLIX Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „Omics research – from methodology to application” odbędzie się w Krakowie w dniach 22–24 lutego 2022 roku.
więcej o XLIX Szkoła Zimowa WBBiB
​Dr Krzysztof Szade zdobywcą prestiżowego grantu ERC

10.01.2022
Dr Krzysztof Szade jest jednym z 397 młodych naukowców, którym Europejska Rada ds. Badań Naukowych (ERC) przyznała tzw. grant na start (starting grant).
więcej o ​Dr Krzysztof Szade zdobywcą prestiżowego grantu ERC