AKTUALNOŚCI Z ROKU 2022

Wyniki konkursów POB BioS

21.03.2022
Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza wyniki konkursów na Indywidulane Granty Badawcze i Staże Zagraniczne ogłoszonych w dniu 3 lutego 2022 r.
więcej o Wyniki konkursów POB BioS
Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB

17.03.2022
W dniach od 21 do 25 marca na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia odbywać się będą seminaria, panele dyskusyjne, wykłady, ćwiczenia i warsztaty dla studentów, doktorantów, dydaktyków oraz pracowników administracji, poświęcone metodyce oraz ewaluacji nauczania.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia na UJ i na WBBiB
Wiosenna edycja Targów Pracy na UJ

14.03.2022
Na przełomie marca i kwietnia 2022 Biuro Karier UJ organizuje dla studentów Targi Pracy w wersji online.
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy na UJ
Zwycięzcy najnowszej edycji konkursu SONATA BIS

01.03.2022
​W dniu 24 lutego na stronie Narodowego Centrum Nauki opublikowane zostały wyniki konkursów MAESTRO 13 i SONATA BIS 11. W gronie laureatów konkursu SONATA BIS znaleźli się dr Mirosław Książek oraz dr Jerzy Kotlinowski.
więcej o Zwycięzcy najnowszej edycji konkursu SONATA BIS
Wykłady dla uczniów

11.02.2022
W trzy kolejne czwartki, od 10 do 24 marca, o godzinie 17.30, naukowcy z WBBiB prowadzić będą wykłady dla młodzieży w ramach cyklu „Na pograniczu biologii, chemii i fizyki”.
więcej o Wykłady dla uczniów
Konkursy w ramach POB BioS

03.02.2022
Wydziałowa Komisja ds. POB BioS uruchamia działania finansowane z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. W ramach działań dla pracowników WBBiB ogłoszone zostają: Konkurs na Staże Zagraniczne oraz Konkurs na Indywidualne Granty Badawcze. Wnioski należy składać do 3 marca 2022.
więcej o Konkursy w ramach POB BioS
Grant na badania aplikacyjne

19.01.2022
Dr Małgorzata Benedyk-Machaczka z Zakładu Mikrobiologii została laureatką konkursu Small Grant Scheme (SGS) ogłoszonego przez NCBiR i realizowanego w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
więcej o Grant na badania aplikacyjne
Pożegnanie Tomasza Roga

17.01.2022
Pogrzeb dr Tomasza Roga odbędzie się w piątek 28 stycznia na Cmentarzu Batowickim w Krakowie.
więcej o Pożegnanie Tomasza Roga
Wspomnienie o Natalii

12.01.2022
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą Doktorantkę i Koleżankę, mgr Natalię Marcol-Rumak, która po trzech miesiącach zmagania z chorobą zmarła 8 stycznia 2022 roku.
więcej o Wspomnienie o Natalii
XLIX Szkoła Zimowa WBBiB

11.01.2022
XLIX Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „Omics research – from methodology to application” odbędzie się w Krakowie w dniach 22–24 lutego 2022 roku.
więcej o XLIX Szkoła Zimowa WBBiB