Pierwszy kongres akcji COST Precision-BTC-Network w Krakowie

W dniach 1–2 lipca w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie akcji COST CA22125 – Precision-BTC-Network. Konferencja była realizowana wspólnie z Europejską Siecią Studiów nad Rakiem Cholangiocarcinoma (eng. European Network for the Study of Cholangiocarcinoma, ENSCCA).
więcej o Pierwszy kongres akcji COST Precision-BTC-Network w Krakowie
Wyniki konkursów na Indywidualne Granty Badawcze oraz Staże Zagraniczne

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłosiła wyniki konkursów uruchomionych 16 maja 2024 r. i finansowanych z programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Wyniki konkursów na Indywidualne Granty Badawcze oraz Staże Zagraniczne
​Rekrutacja na studia prowadzone na WBBiB

W dniach 15–16 lipca na WBBiB odbędą się egzaminy na studia II stopnia na kierunkach biochemia, biofizyka molekularna i komórkowa, bioinformatyka oraz biotechnologia molekularna.
więcej o ​Rekrutacja na studia prowadzone na WBBiB
BioInfo Meet 2024

W dniu 15 czerwca na WBBiB odbyło się bioinformatyczne spotkanie naukowe pod nazwą BioInfo Meet 2024.
więcej o BioInfo Meet 2024
Biotechnologia na WBBiB UJ numerem 1 w rankingu „Perspektyw”

Kierunek studiów biotechnologia prowadzony na naszym Wydziale po raz 11. z rzędu uplasował się na I miejscu w rankingu kierunków przygotowywanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.
więcej o Biotechnologia na WBBiB UJ numerem 1 w rankingu „Perspektyw”