Rozmowa o koronawirusach

Redaktorzy uniwersyteckiego serwisu NAUKA.UJ przeprowadzili rozmowę z prof. Krzysztofem Pyrciem na temat koronawirusa „z Wuhan”
więcej o Rozmowa o koronawirusach
Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”

Na Uniwersytecie Jagiellońskim rusza nowy program COST pod nazwą „European Network for Innovative Diagnosis and Treatment of Chronic Neutropenias". Jednym z koordynatorów programu jest prof. Joanna Cichy z Zakładu Immunologii
więcej o Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”
Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath

W czwartek, 30 stycznia o godz. 13.15, w sali P1.2 wykład pt. Novel, eco-friendly antibiotics, origin of life and my blue dream, wygłosi laureatka Nagrody Nobla profesor Ada Yonath.
więcej o Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath
Wizyta prof. Jannette Carey

Od poniedziałku do piątku (20-24 stycznia) będzie można wziąć udział w serii wykładów pt. Molecular basis of protein-nucleic acids interactions prowadzonych przez profesor Jannette Carey z Uniwersytetu w Princeton
więcej o Wizyta prof. Jannette Carey