Konkurs dla doktorantów

Moduł Wsparcia Badań (Research Support Module) w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim – konkurs dla doktorantów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 kwietnia 2024 r.

W okresie od 14 marca do 26 kwietnia 2024 r. doktoranci i uczestnicy studiów doktoranckich realizujący badania naukowe lub prace rozwojowe na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, którzy na dzień składania wniosku oraz jego rozliczenia posiadają status doktoranta, mogą w drodze konkursu składać wnioski o dofinansowanie swoich badań.

Środki przeznaczone na dofinasowanie pochodzą z Modułu Wsparcia Badań (Research Support Module) będącego częścią programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ).

Składanie wniosków w ramach Research Support Module na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ jest możliwe za pośrednictwem strefy ID.UJ: https://strefaid.uj.edu.pl.

Dokumenty towarzyszące konkursowi (Regulamin konkursu, Formularz wniosku, Zarządzenie Rektora UJ) znajdują się poniżej, w części PLIKI DO POBRANIA.

Formularz wniosku po wypełnieniu należy zapisać w formacie pdf.

Oświadczenie RODO (w wersji polskiej lub angielskiej) należy podpisać i zeskanować.

Do wniosku należy również załączyć uzyskane w sekretariacie zaświadczenie o posiadaniu statusu doktoranta zawierające informację o roku studiów/semestrze kształcenia w szkole doktorskiej (w formacie pdf).

Wnioski będą oceniane przez wydziałową Komisję ds. konkursu w ramach Research Support Module w składzie:

• dr hab. Agnieszka Jaźwa-Kusior, prof. UJ – koordynator
  • dr hab. Dariusz Dziga, prof. UJ
  • dr hab. Sylwia Kędracka-Krok, prof. UJ
  • prof. dr hab. Jerzy Kruk
  • dr hab. Marcin Sarewicz, prof. UJ
  • mgr Aureliusz Schuster (Towarzystwo Doktorantów UJ)
  • dr hab. Anna Wiśniewska-Becker, prof. UJ
  • dr hab. Benedykt Władyka, prof. UJ

Formularz wniosku
Zarządzenie nr 45 Rektora UJ z 25 kwietnia 2023 r.