Jubileuszowy cykl wykładów

W czwartek, 8 lutego o godz. 16.00 w auli Collegium Novum odbędzie się wykład prof. Jana Potempy pt. „Naukowe podstawy przysłowia: darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby”.
więcej o Jubileuszowy cykl wykładów
Wykłady otwarte

W dniach 17 –18 stycznia 2024 r. na WBBiB odbędą się warsztaty CYAN META. W czwartek, 18 stycznia, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wydziału w wykładach, które odbędą się w godzinach 10:00–13:00 w sali Rady Wydziału.
więcej o Wykłady otwarte
Studenckie Projekty Badawcze – wyniki

Wydziałowa Komisja rozstrzygnęła 8 stycznia ogłoszony w minionym roku konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE. Środki w wysokości 10 tysięcy złotych na realizację własnych pomysłów naukowych otrzymało 6 zespołów.
więcej o Studenckie Projekty Badawcze – wyniki
Szkoła Zimowa WBBiB

W dniach od 7 do 9 lutego 2024 roku w Krakowie na III Kampusie UJ odbywać się będzie LI Szkoła Zimowa Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii pt. „Mapa Drogowa Rozwoju WBBiB”.
więcej o Szkoła Zimowa WBBiB
​Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „Molecular Therapy”

We flagowym czasopiśmie Amerykańskiego Towarzystwa Terapii Genowych i Komórkowych (ASGCT) „Molecular Therapy” ukazał się artykuł autorstwa pracowników Zakładu Biotechnologii Medycznej.
więcej o ​Praca z Zakładu Biotechnologii Medycznej w „Molecular Therapy”