Research Support Module

Rozstrzygnięcie konkursu Research Support Module (Moduł Wsparcia Badań) ogłoszonego 19 maja 2023 roku.
więcej o Research Support Module
Artykuł o nieuprawnionych „terapiach” komórkowych

W „Stem Cell Reports” ukazał się artykuł autorstwa prof. Marleny Pecynyz Katedry Prawa Cywilnego oraz prof. Józefa Dulaka z Zakładu Biotechnologii Medycznej poświęcony problemowi nieuprawnionych i niesprawdzonych interwencji komórkowych.
więcej o Artykuł o nieuprawnionych „terapiach” komórkowych

Nasza biotechnologia ponownie została uznana za najlepszą w kraju. Studia prowadzone na WBBiB niezmiennie od 2014 roku zajmują I miejsce w zestawieniu opracowywanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.
więcej o Studia z biotechnologii prowadzone na WBBiB na pierwszym miejscu w rankingu „Perspektyw”
Współpraca z otoczeniem społecznym

​W środę, 28 czerwca Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii zawarł porozumienie o współpracy z Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon.
więcej o Współpraca z otoczeniem społecznym
Wręczenie dyplomów

W piątkowe popołudnie nasi tegoroczni absolwenci odbiorą pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończenie studiów II stopnia odbędzie się w sali audytoryjnej Kompleksu Dydaktyczo-Bibliotecznego o godzinie 16.00.
więcej o Wręczenie dyplomów