Staż w USA

​Prof. Ewa Zuba-Surma z Zakładu Biologii Komórki uzyskała prestiżowe stypendium Fundacji Kościuszkowskiej na realizację badań w USA.
więcej o Staż w USA
Najlepsze wystąpienie ustne

Wyróżnienie dla mgr Marty Przymuszały na V Środkowoeuropejskim Kongresie Biomedycznym.
więcej o Najlepsze wystąpienie ustne
Doktorat honorowy dla profesor Ady Yonath

W piątek, 26 maja 2023 o godzinie 13.00 w Auli Collegium Novum przy ulicy Gołębiej 24 odbędzie się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego profesor Adzie Yonath.
więcej o Doktorat honorowy dla profesor Ady Yonath
Wyniki konkursów POB BioS – edycja 2023

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza wyniki konkursów na Indywidualne Granty Badawcze oraz Staże Zagraniczne ogłoszonych 20 lutego 2023 r.
więcej o Wyniki konkursów POB BioS – edycja 2023
Dobrze powiedziane

Pani Anna Juszczyk, studentka I roku biotechnologii molekularnej zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepsze wystąpienie ustne w trakcie 10. Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego „Symbioza”.
więcej o Dobrze powiedziane