AKTUALNOŚCI Z ROKU 2021

Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020

​Prof. Józef Dulak, kierownik Zakładu Biotechnologii Medycznej WBBiB, został nominowany do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Nauka w corocznym plebiscycie prowadzonym przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”.
więcej o Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020
Studencka Konferencja „Genomica”

Studenci z koła „Mygen” zapraszają na organizowany w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej „Genomica” cykl wykładów online, które odbędą się w dniach 14–28 kwietnia z wykorzystaniem platformy MS Teams.
więcej o Studencka Konferencja „Genomica”
Targi Pracy Online

W dniach 12–16 kwietnia 2021 r. przedstawiciele 25 firm i instytucji z różnych branż opowiedzą o pracy w swoich strukturach, przybliżą ofertę staży i praktyk, a także opiszą proces rekrutacji kandydatów oraz możliwości rozwoju zawodowego.
więcej o Targi Pracy Online
Stypendia L’Oréal-UNESCO

25 marca rozpoczął się nabór zgłoszeń do 21. edycji Programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 maja 2021 r.
więcej o Stypendia L’Oréal-UNESCO
TJK

​Kolejna edycja Tygodnia Jakości Kształcenia została zaplanowana na 12–16 kwietnia 2021. Spotkania odbywać się będą w przestrzeni wirtualnej. Rejestracja jest możliwa do 6 kwietnia.
więcej o TJK