AKTUALNOŚCI Z ROKU 2021

Studencka Konferencja BioS

Koło Naukowe Studentów Biochemii Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ „N.zyme” zaprasza do udziału w Studenckiej Konferencji BioS, która odbędzie się 25 czerwca 2021 roku w trybie zdalnym. Zapisy przyjmowane są do środy, 16 czerwca 2021 r.
więcej o Studencka Konferencja BioS
Rada Uczelni

Profesor Zbigniew Madeja, kierownik Zakładu Biologii Komórki, odebrał z rąk JM Rektora UJ powołanie na członka Rady Uczelni.
więcej o Rada Uczelni
Nagroda w naukowym konkursie fotograficznym

Doktorantka Weronika Szukała z Zakładu Biochemii Ogólnej zajęła 3 miejsce w konkursie fotograficznym „OD NAUKI DO SZTUKI ŚWIAT POD MIKROSKOPEM” .
więcej o Nagroda w naukowym konkursie fotograficznym
Praca w PNAS

​Dr Mateusz Wilamowski z Zakładu Biochemii Ogólnej pierwszym autorem publikacji opisującej metylację czapeczki RNA w SARS-CoV-2, która ukazała się w renomowanym czasopiśmie „Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America”.
więcej o Praca w PNAS
W mediach

Wywiad na temat terapii z użyciem komórek macierzystych w radiu RMF FM
więcej o W mediach