AKTUALNOŚCI Z ROKU 2021

Nowa Pracownia na WBBiB

1 stycznia 2021 r. Zakład Fizjologii i Biologii Rozwoju Roślin został przekształcony w wydziałową Pracownię Metabolomiki. Kierownikiem nowej jednostki został dr hab. Dariusz Dziga.
więcej o Nowa Pracownia na WBBiB
XLVIII Szkoła Zimowa

W dniach 11-13 lutego na WBBiB odbywać się będzie XLVIII Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „From proton to proteome”. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Zakład Biofizyki.
więcej o XLVIII Szkoła Zimowa
Odeszła dr hab. Jolanta Sroka

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem informujemy społeczność WBBiB o nagłej śmierci dr hab. Jolanty Sroki, prof. UJ, z Zakładu Biologii Komórki.
więcej o Odeszła dr hab. Jolanta Sroka
Koncert Noworoczny

Uniwersytet Jagielloński, Filharmonia Krakowska oraz KBF zapraszają na wyjątkowy Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny – dostępny na platformie VOD PLAY KRAKÓW!
więcej o Koncert Noworoczny
Nagroda Amerykańskiej Akademii Periodontologii

AAP (American Academy of Periodontology) przyznała nagrodę prof. J. Potempie oraz dr M. Benedyk-Machaczce i dr. hab. P. Mydlowi za pionierskie badania, które mają bezpośrednie znaczenie kliniczne i zastosowanie w praktyce leczenia chorób przyzębia.
więcej o Nagroda Amerykańskiej Akademii Periodontologii