Konkursy POB BioS – kolejna edycja

Wydziałowa Komisja ds. POB BioS ogłasza drugą w tym roku edycję konkursów finansowanych z funduszy programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. Wnioski o indywidualne granty badawcze oraz środki na udział w stażach zagranicznych można składać do 17 czerwca 2024 r.

Wnioski do konkursu na indywidualne granty badawcze oraz staże zagraniczne należy składać wyłącznie poprzez strefę ID.UJ.

Przypominamy również, że trwa ciągły nabór wniosków w programie POB BioS dofinansowania publikacji artykułów w formacie otwartego dostępy (open access)

Konkurs: Indywidualne granty badawcze

Celem konkursu jest finansowanie projektów badawczych z udziałem partnera zagranicznego, realizowanych w ramach tematyki poszczególnych domen badawczych POB BioS przez osoby zatrudnione na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Maksymalna kwota finansowania dla indywidualnego projektu badawczego to 40 000 zł. Szczegółowe informacje o konkursie zawarte zostały w regulaminie.

W konkursie mogą wziąć udział osoby zatrudnione na WBBiB, posiadająca co najmniej stopień doktora uzyskany nie wcześniej niż 9 lat przed ogłoszeniem konkursu.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie ELEKTRONICZNEGO FORMULARZA oraz złożenie wniosku poprzez strefę ID.UJ (należy załączyć wygenerowany plik PDF formularza oraz inne, wymagane dokumenty).

Termin przyjmowania wniosków: 16.05.2024 – 17.06.2024

Pliki do pobrania: Regulamin Konkursu oraz RODO.

Konkurs: Staże zagraniczne

Celem konkursu jest finansowanie zagranicznych staży badawczych lub szkoleniowych, realizowanych w ramach tematyki poszczególnych domen badawczych POB BioS osób zatrudnionych na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Maksymalna kwota dofinansowania stażu zagranicznego wynosi 45 000 zł, okres stażu nie może być dłuższy niż 3 miesiące. Szczegółowe informacje o konkursie zawarte zostały w regulaminie.

W konkursie mogą wziąć udział pracownicy WBBiB UJ nieposiadający stopnia naukowego doktora habilitowanego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie ELEKTRONICZNEGO FORMULARZA oraz złożenie wniosku poprzez strefę ID.UJ (należy załączyć wygenerowany plik PDF formularza oraz inne, wymagane dokumenty).

Termin przyjmowania wniosków: 15.05.2024 – 17.06.2024

Pliki do pobrania: Regulamin Konkursu oraz RODO.