Nominacja do tytułu Symbol 2019

Projekt kierowany przez dr hab. Ewę Zubę-Surmę stał się podstawą do nominowania WBBiB do tytułu Symbol 2019 w ramach programu promocyjnego prowadzonego wspólnie przez redakcje „Monitora Rynkowego” i „Monitora Biznesu”.

W „Monitorze Biznesu”, dodatku promocyjno-informacyjnym do „Rzeczpospolitej” został opublikowany artykuł poświęcony projektowi pt. „Opracowanie zoptymalizowanych metod leczenia uszkodzeń tkankowych w oparciu o innowacyjne kompozyty oraz mezenchymalne komórki macierzyste i ich pochodne u pacjentów z chorobami cywilizacyjnymi”.

Projekt realizowany przez wieloośrodkowe konsorcjum BioMiStem i finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu STRATEGMED III jest kierowany przez dr hab. Ewę Zubę-Surmę z Zakładu Biologii Komórki.

W oparciu o ten właśnie projekt Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii dostał nominację do tytułu Symbol 2019. Z artykułem można się zapoznać TUTAJ.