Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wspomnienie o Natalii

Wspomnienie o Natalii

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą Doktorantkę i Koleżankę, mgr Natalię Marcol-Rumak, która po trzech miesiącach zmagania z chorobą zmarła 8 stycznia 2022 roku.

Pani Natalia ukończyła kolejno studia I i II stopnia na kierunku biochemia, a następnie kontynuowała naukę w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ. 

Od pracy licencjackiej była związana z Zakładem Fizjologii i Biochemii Roślin WBBiB. Pracowita i zdolna, z zaangażowaniem i rzetelnością realizująca swoje obowiązki była równocześnie pogodna i oddana ludziom. 

Pomimo bardzo krótkiej ścieżki kariery była autorką wielu komunikatów konferencyjnych oraz dwóch artkułów naukowych. Nad trzecim pracowała do ostatnich dni życia.

Społeczność Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ składa Rodzinie i Bliskimi Pani Natalii Marcol-Rumak wyrazy głębokiego współczucia.

Natalia pozostanie w naszej pamięci. Jesteśmy wdzięczni za dobro, jakie wśród nas zostawiła.

Pogrzeb pani Natalii Marcol-Rumak odbędzie się we wtorek, 18 stycznia o godzinie 11:00 w Parafii Wniebowzięcia NMP (ul. Wojciecha Korfantego 14) w Radlinie (województwo śląskie).

Widok zawartości stron Widok zawartości stron