XLVIII Szkoła Zimowa

W dniach 11-13 lutego 2021 roku odbędzie się XLVIII Szkoła Zimowa WBBiB zatytułowana „From proton to proteome”. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Zakład Biofizyki.

W 2021 roku, z powodu pandemii szkoła odbędzie się wyłącznie w formie wirtualnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu pomimo innej formuły spotkania oraz braku tradycyjnych atrakcji zimowych.

Szkołę otworzy sesja jubileuszowa poświęcona dorobkowi profesor Krystyny Urbańskiej. Pozostałe sesje wypełnią prezentacje młodych naukowców z Wydziału w postaci wykładów, krótkich wystąpień ustnych oraz plakatów. Mamy nadzieję, że w programie uda się zawrzeć pełne spektrum badań prowadzonych w naszej jednostce.

Zachęcamy gorąco do zgłaszania się na konferencję. Termin nadsyłania streszczeń wystąpień ustnych oraz plakatów (w nietypowej formie prezentacji PowerPoint) upływa 24 stycznia. Zapisy do udziału w szkole przyjmujemy do 9 lutego 2021 roku. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
dr hab. Martyna Elas