Zaproszenie na webinarium

Prof. Józef Dulak, zastępca przewodniczącego Komitetu Biotechnologii PAN, zaprasza społeczność WBBiB do udziału w webinarium pt. „Wyzwania i możliwości medycyny regeneracyjnej: Raport EASAC-FEAM z polskiej perspektywy”. Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2020 r. w godzinach od 10.00 do 14.00.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Komitet Biotechnologii PAN. Jedną z prelegentek jest prof. dr hab. Justyna Drukała z Zakładu Biologii Komórki WBBiB.

Program konferencji oraz dodatkowe materiały (m.in. pełny tekst raportu EASAC-FEAM w języku polskim) są dostępna na stronie konferencji: http://konferencja.pan.pl/medycyna-regeneracyjna

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy tylko podać na powyższej stronie imię i nazwisko, oraz adres e-mail.