Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 na WBBiB

2 października 2019 r. o godz. 10.00 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 oraz zaprzysiężenie nowo przyjętych studentów.

Wydziałowa ceremonia rozpoczęcia nowego roku akademickiego odbędzie się w środę o godzinie 10.00 w sali audytoryjnej P0.1.1. (Kompleks Dydaktyczno-Biblioteczny).

Po otwarciu  uroczystości przez Dziekana WBBiB, prof. Zbigniewa Madeję, odbędzie się ślubowanie studentów rozpoczynających naukę na Uniwersytecie. Następnie, Dziekan w krótkim wystąpieniu zaprezentuje Wydział oraz kierowników wszystkich kierunków prowadzonych na WBBiB.

Wykład inauguracyjny pt. Krajobraz przeciwbakteryjnej obrony skóry w 4D wygłosi prof. dr hab. Joanna Cichy z Zakładu Immunologii.

Na koniec, zebrani studenci zostaną zaproszeni do pamiątkowej fotografii.

Po zakończenie oficjalnej części uroczystości, zaplanowane zostały spotkania studentów pierwszych roczników z kierownikami poszczególnych kierunków: biochemii, biotechnologii i biotechnologii molekularnej, biofizyki molekularnej i komórkowej oraz bioinformatyki.