Studenckie Projekty Badawcze - harmonogram prezentacji

W poniedziałek, 27 maja, w godz. od 9.15 do 11.45 studenci WBBiB będą prezentować swoje Projekty Badawcze przed komisją. W tym roku do konkursu SPB zgłosiło się 10 zespołów.

Ustne prezentacje Studenckich Projektów Badawczych przed Komisją Konkursową odbędą się  27 maja 2019 r.  w Sali konferencyjnej 1.1.9 (D.215, II piętro, obok pokoju Dziekana WBBiB). Szczegółowy harmonogram prezentacji znajduje się poniżej. Maksymalny czas wystąpienia wynosi 10 minut.

HARMONOGRAM PREZENTACJI SPB

1. godz. 9.15 – zespół w składzie: Julia Wasylewicz, Paula Franke, Agnieszka Ficek (opiekun naukowy: dr Weronika Krzeszowiec-Jeleń, Zakład Biotechnologii Roślin)
  2. godz. 9.30 – zespół w składzie: Magdalena Smolarz, Katarzyna Jankowska, Jacek Litewka, Helena Jachimowska (opiekun naukowy: dr Marcin Zawrotniak, Zakład Biochemii Porównawczej i Bioanalityki)
  3. godz. 9.45 – zespół w składzie: Alicja Słota, Marta Walczak, Magdalena Kaczmarczyk (opiekun naukowy: dr Jerzy Kotlinowski, Zakład Biochemii Ogólnej)