Granty dla młodych naukowców i doktorantów WBBiB

Ruszył Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich na WBBiB. Do 30 kwietnia 2019 r. pracownicy WBBiB (naukowi i naukowo-dydaktyczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci mogą składać składać projekty własnych badań i wnioski (formularz do pobrania w dalszej części ogłoszenia) o środki finansowe na ich przeprowadzenie.

Szanowni Państwo,
Mam przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, że Dziekan WBBiB UJ, prof. dr hab. Zbigniew Madeja, podjął decyzję o przeznaczeniu w 2019 r. pewnej puli środków na finansowanie projektów badawczych młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich na naszym Wydziale. W związku z tym możemy ogłosić kolejny konkurs na projekty badawcze BMN. Wnioski do konkursu będą przyjmowane do 30 kwietnia 2019 r. Formularz wniosku o finansowanie można pobrać TUTAJ.

prof. dr hab. Leszek Fiedor

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Młodych Naukowców