Informacja o konkursie na „Granty dla Młodych Naukowców”

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich, prof. dr hab. Leszek Fiedor, podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu konkursu na tzw. „Granty dla Młodych Naukowców”, w związku z nieokreśloną perspektywą budżetową Wydziału w bieżącym roku kalendarzowym.

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, że ze względu na nieokreśloną perspektywę budżetową Wydziału, w porozumieniu z Dziekanem WBBiB, prof. dr. hab. Zbigniewem Madeją, podejmuję decyzję o czasowym wstrzymaniu konkursu na granty dla Młodych Naukowców (BMN). Dalsze informacje zostaną podane, jak tylko sytuacja ulegnie zmianie.

Do końca marca 2019 r. proszę oczekiwać wiążącej informacji o formule konkursu oraz jego uruchomieniu lub nieuruchomieniu w tym roku.

Prof. dr hab. Leszek Fiedor
Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Młodych Naukowców