Piknik pod dębem – konkursy i aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów WBBiB na „Piknik pod dębem”! Przypominamy, że tegoroczny spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek, 8 czerwca, pod hasłem „Zdrowo czy nie zdrowo, ale na sportowo”. Miejsce to samo co zwykle – czyli taras kawiarni 4mat. Start o godzinie 14.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów WBBiB na „Piknik pod dębem” ! Przypominamy, że tegoroczny spotkanie odbędzie się  już w najbliższy piątek, 8 czerwca, pod hasłem „Zdrowo czy nie zdrowo, ale na sportowo”. Miejsce to samo co zwykle – czyli taras kawiarni 4mat. Start o godzinie 14.00.

W ramach pikniku odbędą się: konkurs na najzdrowsze danie oraz konkurs na najbardziej kaloryczne danie, a także konkurs na najsmaczniejsze danie z grilla. Każdy z uczestników Pikniku będzie mógł oddać głos na swojego kandydata.

Planujemy też urządzić: wspólne grillowanie (prosimy przynieść przygotowane potrawy), sprzedaż świeżo wyciskanych soków oraz loterię fantowę. Dochód z dwóch ostatnich działań zostanie przekazany na konto Fundacji Wspólnota Nadziei.

W czasie pikniku będzie można wziąć udział w licznych sportowych konkurencjach, takich jak:

• Wyciskanie ciężarów na ławeczce
  • Sprawdzenie siły swojego ścisku przy pomocy dynamometrów
  • Partie szachowe
  • Konkurs rzutów karnych
  • Rzutki
  • TRÓJBÓJ LABOWY

Z przyjemnością pragniemy też poinformować, iż przedłużamy termin zgłoszeń na konkurs na najlepszą infografikę oraz najbardziej kreatywną interpretacje hasła „Bio jest cool” do 6 czerwca włącznie. Szczegóły konkursów znajdują się poniżej.

• KONKURS NR 1, to konkurs na infografikę, która w najciekawszy sposób przedstawi zagadnienie związane ze zdrowym stylem życia. Do wygrania będzie m.in. płatny staż w laboratorium Jagiellońskiego Centrum Innowacji Sp. z o.o. Regulamin konkursu można pobrać TUTAJ.
  • KONKURS NR 2, to konkurs na najbardziej kreatywną interpretację hasła „Bio jest cool” przedstawioną w dowolnej formie graficznej w serwisie Instagram. Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.

Życzymy powodzenia w konkursach. Kolejne informacje o pikniku już wkrótce!

Organizatorzy – Zakład Biofizyki