Profesor Leslie Dutton na „Herbatce przy Gronostajowej"

W środę, 9 maja profesor Leslie Dutton, światowej klasy specjalista w dziedzinie bioenergetyki molekularnej, wygłosi wykład pt. „Toward biogenesis of first-principles designed light- and redox- proteins functional in living cells”. Wykład odbędzie się o godzinie 14.00 w sali D107. Profesor Dutton przyjeżdża do Krakowa na zaproszenie Zakładu Biofizyki Molekularnej.

W dniach od 8 do 11 maja na zaproszenie Zakładu Biofizyki Molekularnej z gościnną wizytą przebywać będzie na WBBiB prof. P. Leslie Dutton z University of Pennsylvania, USA, światowej klasy specjalista w dziedzinie bioenergetyki molekularnej, w tym w szczególności mechanizmu transferu elektronu w układach biologicznych i działania białek oksydo-redukcyjnych.

W środę, 9 maja w ramach spotkań z cyklu Herbatka przy Gronostajowej prof. Dutton wygłosi wykład pt. „Toward biogenesis of first-principles designed light- and redox- proteins functional in living cells”. Wykład odbędzie się o godzinie 14.00 w sali D107 (budynek Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, ul. Gronostajowa 7, I piętro). Serdecznie zapraszamy!