​Profesor Dulak przedstawicielem Polski w ESFRI

Prof. Józef Dulak, kierownik Zakładu Biotechnologii Medycznej, został powołany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na jednego z przedstawicieli Polski w Europejskim Forum Strategicznym do spraw Infrastruktur Badawczych (European Strategic Forum on Research Infrastructures, ESFRI)
więcej o ​Profesor Dulak przedstawicielem Polski w ESFRI
Granty dla młodych naukowców

Ruszył wydziałowy Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Doktorantów WBBiB. Do 2 marca 2020 r. pracownicy WBBiB (naukowi, naukowo-dydaktyczni oraz techniczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci WBBiB mogą składać projekty badań i wnioski o przyznanie środków na ich sfinansowanie.
więcej o Granty dla młodych naukowców
Rozmowa o koronawirusach

Redaktorzy uniwersyteckiego serwisu NAUKA.UJ przeprowadzili rozmowę z prof. Krzysztofem Pyrciem na temat koronawirusa „z Wuhan”
więcej o Rozmowa o koronawirusach
Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”

Na Uniwersytecie Jagiellońskim rusza nowy program COST pod nazwą „European Network for Innovative Diagnosis and Treatment of Chronic Neutropenias". Jednym z koordynatorów programu jest prof. Joanna Cichy z Zakładu Immunologii
więcej o Nowy program COST: „EuNET INNOCHRON”
Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath

W czwartek, 30 stycznia o godz. 13.15, w sali P1.2 wykład pt. Novel, eco-friendly antibiotics, origin of life and my blue dream, wygłosi laureatka Nagrody Nobla profesor Ada Yonath.
więcej o Wykład Noblistki, prof. Ady Yonath