Zmiany w sposobie weryfikacji efektów uczenia się

Do publicznej wiadomości udostępniona zostaje lista kursów, w których za zgodą Wydziałowego Samorządu Studentów zmienione zostały zasady weryfikacji efektów uczenia się.

Zgodnie z rozporządzeniami JM Rektora UJ  prof. Wojciecha Nowaka z dnia 29.04.2020 (zarządzenia nr 41 i zarządzenie nr 42) zmianie ulega organizacja bieżącego roku akademickiego 2019/2020. Dopuszcza się także możliwość weryfikacji efektów uczenia się w trybie zdalnym.

Zaproponowane przez koordynatora kursu zmiany weryfikacji efektów uczenia się muszą być zaakceptowane przez władze Jednostki, Wydziałowy Samorząd Studentów i ogłoszone na stronie internetowej Wydziału.

W nawiązaniu do wspomnianych zasad poniżej prezentujemy kursy, w których za zgodą Wydziałowego Samorządu Studentów zmienione zostały zasady weryfikacji efektów uczenia się. Lista obejmuje kursy dla wszystkich kierunków studiów prowadzonych na WBBiB (przedstawione one zostały w osobnych arkuszach w pliku xlsx).

xlsx
Zmiany zasad weryfikacji efektów uczenia się - lista z dnia 15.05.2020