Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dodatkowa rekrutacja do projektu NMKD POWER

Dodatkowa rekrutacja do projektu NMKD POWER

Ruszyła rekrutacja do projektu Nowoczesna Młoda Kadra Dydaktyczna w dziedzinie life science na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Szczegółowe informacje o rekrutacji oraz niezbędne formularze są dostępne na stronie projektu: www.nmkd.wbbib.uj.ed.pl. W dniach 22 - 26 października trwać będzie rekrutacja uzupełniająca.

 

Informujemy, że w dniach 22 - 26 października trwać będzie rekrutacja uzupełniająca do projektu pt. „Nowoczesna Młoda Kadra Dydaktyczna w dziedzinie life science na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ”

Projekt skierwany do młodych pracowników i doktrantów WBBiB i ma na celu poszerzenie ich kompetencji w zakresie: innowacyjnych umiejętności dydaktycznych, umiejętności informatycznych w dziedzienie life science oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku angielskim.

Informacje o przedsięwzięciu, regulamin uczestnictwa w projekcie oraz formularz rekrutacyjny są dostępne na stronie: nmkd.wbbib.uj.edu.pl.

Informacji o projekcie udziela także: kierownik projektu – dr hab. Joanna Kozieł (tel. 12 664 63 62, joanna.koziel@uj.edu.pl) oraz mgr Anna Przybybyszewska (tel. 12 664 79 58, anna.przybyszewska@uj.edu.pl).

Wypełniony Formularz Rekrutacyjny wraz z pozostałymi danymi należy złożyć w Biurze Projektu (pokój 1.01.2, parter, Budynek WBBiB, ul. Gronostajowa 7).

Widok zawartości stron Widok zawartości stron