Ruszył wydziałowy Konkurs na Studenckie Projekty Badawcze

Do 21 grudnia 2023 r. studenci trzeciego roku studiów licencjackich oraz studenci studiów magisterskich ze wszystkich kierunków prowadzonych na WBBiB UJ mogą składać projekty własnych badań i wnioski o przyznanie środków na ich sfinansowanie.

Celem konkursu jest rozwijanie pasji badawczej oraz umiejętności współpracy wśród studentów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Zespoły złożone z przedstawicieli co najmniej dwóch różnych kierunków studiów prowadzonych na WBBiB mogą się ubiegać o maksymalnie 10 000 zł na realizację własnego pomysłu naukowego.

Szczegółowe warunki Konkursu na Studenckie Projekty Badawcze są ujęte w Regulaminie dostępnym niżej, w częsci PLIKI DO POBRANIA. Przed przystąpieniem do konkursu należy się bezwzględnie zapoznać z w/w Regulaminem. Poniżej zamieszczamy harmonogram tegorocznej edycji Konkursu.

Wnioski konkursowe powinny być przygotowane według określonego wzoru (formuarz wniosku jest dostępny poniżej, w części PLIKI DO POBRANIA). Projekt powinien być zaakceptowany i podpisany przez wszystkich potencjalnych wykonawców, przez opiekuna naukowego projektu oraz kierownika Zakładu/Pracowni, w którym/ej realizowany będzie projekt.

Jeden wydrukowany egzemplarz wniosku należy złożyć w Sekretariacie ds. ogólnych WBBiB u pani Agaty Rybarczyk w nieprzekraczalnym terminie do 21 grudnia 2023 r. Tożsamą wersją elektroniczną należy przesłać na adres mailowy Koordynatora Studenckich Projektów Badawczych dr Ewy Kowalskiej z Zakładu Biotechnologii Roślin (ewa.b.kowalska@uj.edu.pl).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż 8 stycznia 2024 r. Okres realizacji projektów wynosi 6 miesięcy.

Ewentualne pytania odnośnie tegorocznej edycji konkursu należy kierować do Koordynatora Studenckich Projektów Badawczych.

SKŁAD KOMISJI KONKURSOWEJ W ROKU 2023/2024

• dr hab. Aneta Kasza, prof. UJ – przewodnicząca komisji
  • dr hab. Anna Pawlak
  • dr hab. Przemysław Malec