Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Mikrobiologii

Oferta stypendium dla doktoranta WBBiB w Zakładzie Mikrobiologii w ramach realizacji projektu NCN MAESTRO. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2019 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Mikrobiologii

Konkurs L’Oréal

Do końca kwietnia trwa nabór do programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. O stypendia mogą się między innymi ubiegać magistrantki i doktorantki prowadzące badania z zakresu nauk o życiu.
więcej o Konkurs L’Oréal

Konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE

Rusza dziesiąta edycja konkursu na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE. Studenci WBBiB UJ mogą się ubiegać o 10 000 zł na realizację własnego pomysłu naukowego. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 20 maja 2019 r. (poniedziałek). Ustne prezentacje projektów przed Komisją Konkursową zaplanowane zostały na 27 maja.
więcej o Konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE

Studencka konferencja GENOMICA

W najbliższy weekend (5-7 kwietnia 2019) studenci z koła „Mygen” zapraszają na "Genomikę", czyli ogólnopolską konferencję dla młodych naukowców poświęconą genetyce. Odbywające się już po raz piąty wydarzenie z roku na rok nabiera renomy i gromadzi coraz więcej uczestników.
więcej o Studencka konferencja GENOMICA

Tydzień Jakości Kształcenia

W dniach od 8 do 12 kwietnia 2019 na Uniwersytecie Jagiellońskim odbywać się będzie Tydzień Jakości Kształcenia. W programie tegorocznego TJK znajduje się wiele ciekawych wydarzeń. Można się na nie zapisywać do 7 kwietnia za pośrednictwem strony: rejestracja.tjk.uj.edu.pl
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia