Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KOMUNIKATY DLA STUDENTÓW

Granty dla młodych naukowców i doktorantów WBBiB

Ruszył Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich na WBBiB. Do 30 kwietnia 2019 r. pracownicy WBBiB (naukowi i naukowo-dydaktyczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci mogą składać składać projekty własnych badań i wnioski (formularz do pobrania w dalszej części ogłoszenia) o środki finansowe na ich przeprowadzenie.
więcej o Granty dla młodych naukowców i doktorantów WBBiB

Oferta stypendium dla doktoranta

Stypendium dla doktoranta w Zakładzie Fizjologii i Biochemii Roślin w ramach realizacji projektu badawczego NCN OPUS. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 marca 2019 r.
więcej o Oferta stypendium dla doktoranta

Dzień Otwarty UJ 2019

​W piątek, 22 marca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w Auditorium Maximum tegoroczni maturzyści mają możliwość dowiedzenia się z pierwszej ręki wszystkiego, co ważne o czterech kierunkach studiów oferowanych przez WBBiB, czyli o Biotechnologii, Biochemii, Biofizyce molekularnej i Komórkowej oraz o Bioinformatyce.
więcej o Dzień Otwarty UJ 2019

Informacja o konkursie na „Granty dla Młodych Naukowców”

Przewodniczący Wydziałowej Komisji ds. Rozwoju Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich, prof. dr hab. Leszek Fiedor, podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu konkursu na tzw. „Granty dla Młodych Naukowców”, w związku z nieokreśloną perspektywą budżetową Wydziału w bieżącym roku kalendarzowym.
więcej o Informacja o konkursie na „Granty dla Młodych Naukowców”

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Pracowni Genetyki Molekularnej i Wirusologii

Oferta stypendium dla doktoranta WBBiB w Pracowni Genetyki Molekularnej i Wirusologii w ramach realizacji projektu NCN OPUS. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2019 r.
więcej o Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Pracowni Genetyki Molekularnej i Wirusologii