Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stypendium dla magistranta

Konkurs na stanowisko magistranta-stypendysty w Zakładzie Mikrobiologii WBBiB w projekcie SONATA 17 pt. „Porphyromonas gingivalis kluczem do wrót infekcji wirusowych – jak paradontoza zmienia odpowiedź antywirusową gospodarza”. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 lutego 2023 r.

Poszukujemy studenta studiów stacjonarnych II stopnia zainteresowanego realizacją projektu badawczego finansowanego przez NCN, którego celem jest określenie wpływu infekcji patogenów przyzębia na zmianę odpowiedzi antywirusowej gospodarza. Wymagana jest pracowitość i zaangażowanie.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:

  1. Rozpoczęły studia stacjonarne II stopnia w dziedzinach takich jak biologia, biochemia lub pokrewne
  2. Posiadają podstawową znajomość technik biologii molekularnej, biochemii i hodowli komórkowych,
  3. Dobrze znają język angielski.

Kandydaci przystępujący do konkursu winni przesłać do dnia 12 lutego 2023 r. dokumenty za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e.dobosz@uj.edu.pl.

Aplikacja powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. podanie wraz z życiorysem,
  2. kwestionariusz osobowy,
  3. oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących własności intelektualnej i ochrony prawnej dóbr intelektualnych.

Na podaniu należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).