Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

OFERTY PRACY/STYPENDIÓW

Stypendium doktoranckie w ZBF

Oferta stypendium dla doktoranta w Zakładzie Biochemii Fizycznej w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 marca 2022 r.
więcej o Stypendium doktoranckie w ZBF

Dwa stypendia dla doktorantów w ZBO WBBiB

Konkurs na dwa stanowiska doktoranta-stypendysty w Zakładzie Biochemii Ogólnej w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2022 r.
więcej o Dwa stypendia dla doktorantów w ZBO WBBiB

Etat adiunkta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Konkurs na stanowisko adiunkta na na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ w ramach realizacji projektu pt. „Badanie mechanizmów przerzutów wspomaganych terapią i roli enzymów przetwarzających białka CAAX w raku wątroby”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 14 kwietnia 2022 r.
więcej o Etat adiunkta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Praca na stanowisku samodzielnego biologia

Zakład Biofizyki Komórki ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego biologa (umowa na zastępstwo). Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lutego 2022.
więcej o Praca na stanowisku samodzielnego biologia

Stanowisko asystenta (post-doc) w Zakładzie Biofizyki Komórki

Konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Biofizyki Komórki WBBiB w ramach realizacji projektu badawczego NCN OPUS LAP. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 lutego 2022 r.
więcej o Stanowisko asystenta (post-doc) w Zakładzie Biofizyki Komórki

Stanowisko adiunkta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych na WBBiB w ramach realizacji projektu pt. „Badanie mechanizmów przerzutów wspomaganych terapią i roli enzymów przetwarzających białka CAAX w raku wątroby”, finansowanego przez NCN. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 listopada 2021 r.
więcej o Stanowisko adiunkta w Zakładzie Biochemii Ogólnej

Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki

W ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (konkurs DAINA2) w Pracowni Metabolomiki WBBiB UJ oferowane jest stypendium dla doktoranta. Projekt dotyczy badań z zakresu mikrobiologii środowiskowej, biochemii i genetyki molekularnej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 24 grudnia 2021 r.
więcej o Stypendium dla doktoranta w Pracowni Metabolomiki

Stypendium dla magistranta w ZBF

Oferta stypendium dla magistranta w Zakładzie Biochemii Fizycznej w ramach realizacji projektu badawczego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 grudnia 2021 r.
więcej o Stypendium dla magistranta w ZBF

Etat adiunkta w Zakładzie Biotechnologii Medycznej

​Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Biotechnologii Medycznej WBBiB w ramach realizacji projektu badawczego NCN SONATA. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 grudnia 2021 r.
więcej o Etat adiunkta w Zakładzie Biotechnologii Medycznej

Stypendia dla doktorantów w Zakładzie Immunologii

​Konkurs na dwa stanowiska doktoranta/stypendysty w Zakładzie Immunologii WBBiB UJ w projekcie OPUS 18 „Rola naskórkowego białka Regnazy-1 w patogenezie przewlekle swędzących chorób zapalnych”. Zgłoszenia należy przesyłać do 20 października 2021 r.
więcej o Stypendia dla doktorantów w Zakładzie Immunologii