Strona POB BioS

Konkursy dla pracowników WBBiB w ramach programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza, Priorytetowy Obszar Badawczy – Biologia strukturalna i translacyjna (POB BioS)

Na nowo utworzonej stronie POB BioS, pod adresem https://bios.id.uj.edu.pl zamieszczane są informacje o różnych formach dofinansowania, z których mogą korzystać członkowie POB BioS, w tym m.in. pracownicy WBBiB UJ.

Obecnie otwarte są dwa konkursy:
  • Interdyscyplinarna współpraca bio-medyczna – na projekty badawcze podejmowane we współpracy z przedstawicielami POB qLife (Wydział Lekarski, Wydział Farmaceutyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu,  Jagiellońskie Centrum Rozwoju Leków (JCET)). Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2020.
  • Otwarta Nauka w BioS – na finansowanie publikacji artykułów naukowych w ramach otwartego dostępu w prestiżowych czasopismach naukowych. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania środków przewidzianych w budżecie.

Zachęcamy do śledzenia witryny POB BioS i korzystania na bieżąco z publikowanych tam informacji.