Zaproszenie do udziału w „Genomice”

W dniach 24-26 kwietnia 2020 r. w Krakowie odbędzie studencka konferencja „Genomica”. Termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów upływa z dniem 24 lutego. Współorganizator – Koło „Mygen” – zachęca gorąco do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Ogólnopolska Konferencja Genetyczna „Genomica” to inicjatywa studentów Koła Naukowego Studentów Biotechnologii „Mygen” działającego na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, we współpracy z Kołem Naukowym Genetyki Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Projekt ten powstał z chęci zorganizowania sympozjum stricte genetycznego zrzeszającego młodych ludzi z całego kraju, których wspólną pasją jest genetyka.

„Genomica” jest skierowana do studentów różnych stopni i kierunków dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy do nawiązania pierwszych kontaktów naukowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii. Uczestnicy prezentują swoje referaty w formie piętnastominutowych wystąpień bądź posterów. Podczas prezentacji można przedstawić wyniki swoich własnych badań lub zreferować wybrane zagadnienia.

Oprócz wystąpień uczestników konferencji odbędą się także wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców o znaczącym dorobku naukowym w dziedzinie genetyki. W tym roku konferencja również będzie poszerzona o dzień w języku angielskim. W związku z tym, wszystkie sesje wykładowe i posterowe drugiego dnia (sobota) odbędą się po angielsku. Gorąco zachęcamy do takiej formy udziału w konferencji!

Kalendarium konferencji:

• Konferencja odbywa się w dniach 24-26 kwietnia 2020 r.
  • Termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów: do 24 lutego 2020 r.
  • Informacja o kwalifikacji do udziału w konferencji (uczestnicy czynni): do 15 marca 2020 r.
  • Termin wpłaty opłaty konferencyjnej (uczestnicy czynni): do 20 marca 2020 r.
  • Termin wpłaty opłaty konferencyjnej (uczestnicy bierni): do 27 marca 2020 r.

Opłata konferencyjna wynosi 100 zł. Obejmuje ona koszt uczestnictwa w konferencji, materiały konferencyjne, obiad w sobotę, przerwy kawowe, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem oraz imprezę integracyjną.

Alternatywna opłata konferencyjna w wysokości 110 zł obejmuje wszystko powyższe oraz dodatkowo obiad w niedzielę.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie www.genomica.pl