Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Co roku, zwykle w połowie marca, Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą ofertą dydaktyczną uczelni, w tym również Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Impreza odbywa się w budynku Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Stoiskom informacyjnym towarzyszą prezentacje multimedialne oraz wykłady badaczy z UJ reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie Dnia Otwartego można uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji obowiązujących na UJ, jak również porozmawiać z osobami, które już studiują na uczelni. 

Zapraszamy na oficjalną stronę Dnia Otwartego UJ, na której co roku prezentowane są informacje o wydarzeniu.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

DO UJ – EDYCJA 2022

W roku 2022 zapraszamy na WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w sobotę, 26 marca w godzinach od 10.00 do 16.00.

Choć spotkanie odbędzie się online towarzyszyć mu będzie bogaty i zróżnicowany program. Z kandydatami na studia spotykać się będą:

  • reprezentanci poszczególnych wydziałów,
  • przedstawiciele organizacji studenckich,
  • pracownicy Działu Rekrutacji na Studia, 

którzy na czatach i w ramach indywidualnych rozmów odpowiadać będą na pytania dotyczące kierunków studiów, zasad i terminów rekrutacji, warunków studiowania, możliwości ubiegania się o stypendia, akademiki, itp.

Na godzinę 12:30 zaplanowany został live, w czasie którego zostanie przedstawiona szczegółowa oferta studiów Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.

Dodatkowo będzie też można wysłuchać wykładów naukowców z UJ: wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii reprezentować będzie prof. Jan Potempa, biochemik i mikrobiolog, który scharakteryzował nową rodzinę proteinaz bakteryjnych oraz wykazał jaką pełnią one rolę w rozwoju chorób przyzębia (paradontozy).

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego profilu DO UJ na Facebooku.