Przejdź do głównej treści

Pomiń baner

Stanowisko samodzielnego referenta technicznego

Konkurs na stanowisko techniczne w Zakładzie Biochemii Komórki WBBiB. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lipca 2024 r.

Miejsce wykonywania pracy (jednostka UJ): Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Liczba etatów: 1
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar czasu: pracy pełny etat
Planowany okres zatrudnienia: 1 rok
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 1 września 2024 r.
Wynagrodzenie: wg Regulaminu wynagradzania UJ
Termin składania zgłoszeń: 15 lipca 2024 r.
BIP UJ: treść ogłoszenia o konkursie

Wymagania kwalifikacyjne

  • wykształcenie wyższe lub średnie z preferencją kierunków biologia/chemia
  • umiejętności:

- znajomość podstawowych zasad pracy laboratoryjnej,
- biegłość w podstawowych obliczeniach chemicznych (przeliczanie stężeń, rozcieńczanie próbek itp.),
- znajomość obsługi komputera,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe wymagania i oczekiwania

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej o profilu biologicznym, chemicznym, biochemicznym,
  • znajomość technik hodowli komórek bakteryjnych i eukariotycznych,
  • znajomość podstawowych technik genetyki molekularnej.

Zakres obowiązków/Opis zadań

  • przygotowywanie materiałów i odczynników do ćwiczeń prowadzonych przez pracowników Zakładu Biochemii Komórki,
  • opieka nad dwoma salami ćwiczeń biochemicznych,
  • opieka nad sprzętem na salach ćwiczeń biochemicznych,
  • autoklawowanie materiałów do badań naukowych (po ukończeniu kursu),
  • możliwość uczestnictwa w badaniach naukowych pod opieką pracownika naukowego,
  • pełnienie funkcji osoby odpowiedzialnej za ewakuację w sytuacji zagrożenia pożarowego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w uznanej uczelni,
  • współpracę z interdyscyplinarnym środowiskiem naukowym reprezentowanym przez uznanych naukowców,
  • wsparcie naukowe i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • dostęp do infrastruktury badawczej,
  • benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych, możliwość skorzystania z pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego, dodatkowe świadczenia socjalne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  1. CV,
  2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Druki oświadczeń można pobrać na stronie Centrum Spraw Osobowych UJ: https://cso.uj.edu.pl/nienauczyciele. Zgłoszenia należy składać do 15 lipca 2024 r. pocztą elektroniczną na adres: sekretariat.wbbib@uj.edu.pl (w tytule wiadomości proszę napisać: pracownik inżynieryjno-techniczny). Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu to 20 sierpnia 2024 r. O wynikach konkursu Kandydaci zostaną poinformowani pocztą elektroniczną. Pytania dodatkowe pytania należy kierować do prof. dr hab. Joanny Berety na adres: joanna.bereta@uj.edu.pl

Przy wyborze Kandydatów/Kandydatek Uniwersytet Jagielloński kieruje się zasadami zawartymi w Europejskiej Karcie Naukowca i Kodeksie postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

Ogłoszenie o konkursie w BIP UJ.