Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Publikacja w „Redox Biology”

W prestiżowym czasopiśmie „Redox Biology” ukazał się artykuł na temat roli białka Keap1 w modyfikacji potranslacyjnej białek, którego autorami są pracownicy i doktoranci z Zakładu Biotechnologii Medycznej WBBiB.
więcej o Publikacja w „Redox Biology”

Odszedł prof. Juliusz Pryjma

​Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w poniedziałek, 2 września 2019 r. w wieku 75 lat zmarł prof. Juliusz Pryjma, wieloletni Kierownik Zakładu Immunologii WBBiB UJ. Pogrzeb Profesora odbędzie się w czwartek, 12 września na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. O godz. 11.00 w Kaplicy cmentarnej odprawiona zostanie msza św.
więcej o Odszedł prof. Juliusz Pryjma

Finalne wyniki konkursu BMN 2019

Przewodniczący Wydziałowej Komisji podał do wiadomości ostateczne wyniki konkursu na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich.
więcej o Finalne wyniki konkursu BMN 2019

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia prowadzone na WBBiB

W ramach dodatkowych naborów nadal można się rekrutować na trzyletnie studia licencjackie na kierunki: Biochemia, Biofizyka molekularna i komórkowa, Bioinformatyka, oraz na dwuletnie studia magisterskie na kierunki: Biochemia, Biotechnologia molekularna i Bioinformatyka. Ponadto, trwa rekrutacja na płatne dwuletnie studia magisterskie w języku angielskim – Molecular Biotechnology.
więcej o Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia prowadzone na WBBiB

„Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB

W Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnięty został 8. konkurs na „Diamentowy Grant”. W gronie zwycięzców znaleźli się Maciej Pudełek – student Biochemii, oraz Adrianna Musiał – studentka Biotechnologii molekularnej.
więcej o „Diamentowe Granty ”dla studentów WBBiB