Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE

Rusza dziesiąta edycja konkursu na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE. Studenci WBBiB UJ mogą się ubiegać o 10 000 zł na realizację własnego pomysłu naukowego. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 20 maja 2019 r. (poniedziałek). Ustne prezentacje projektów przed Komisją Konkursową zaplanowane zostały na 27 maja.
więcej o Konkurs na STUDENCKIE PROJEKTY BADAWCZE

Studencka konferencja GENOMICA

W najbliższy weekend (5-7 kwietnia 2019) studenci z koła „Mygen” zapraszają na "Genomikę", czyli ogólnopolską konferencję dla młodych naukowców poświęconą genetyce. Odbywające się już po raz piąty wydarzenie z roku na rok nabiera renomy i gromadzi coraz więcej uczestników.
więcej o Studencka konferencja GENOMICA

Tydzień Jakości Kształcenia

W dniach od 8 do 12 kwietnia 2019 na Uniwersytecie Jagiellońskim odbywać się będzie Tydzień Jakości Kształcenia. W programie tegorocznego TJK znajduje się wiele ciekawych wydarzeń. Można się na nie zapisywać do 7 kwietnia za pośrednictwem strony: rejestracja.tjk.uj.edu.pl
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia

Granty dla młodych naukowców i doktorantów WBBiB

Ruszył Konkurs na Projekty Badawcze Młodych Naukowców oraz Uczestników Studiów Doktoranckich na WBBiB. Do 30 kwietnia 2019 r. pracownicy WBBiB (naukowi i naukowo-dydaktyczni), którzy nie przekroczyli 35. roku życia oraz doktoranci mogą składać składać projekty własnych badań i wnioski (formularz do pobrania w dalszej części ogłoszenia) o środki finansowe na ich przeprowadzenie.
więcej o Granty dla młodych naukowców i doktorantów WBBiB

Dr Jedynak finalistą konkursu FameLab

​Dr Paweł Jedynak z Zakładu Fizjologii i Biochemii Roślin przeszedł do finału konkursu FameLab. Nie jest to zaskakujące, jeśli weźmie się pod uwagę skalę zaangażowania dr. Jedynaka w różne akcje popularyzujące naukę.
więcej o Dr Jedynak finalistą konkursu FameLab