Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI

Nagrody za najlepsze prezentacje plakatowe w czasie IVBM2018

Dr Anna Grochot-Przęczek oraz dr Neli Kachamakova-Trojanowska otrzymały nagrody za najlepsze plakaty (travel and poster award) w czasie konferencji pt. International Vascular Biology Meeting 2018, która odbyła się w Finlandii w dniach 3-7 czerwca.
więcej o Nagrody za najlepsze prezentacje plakatowe w czasie IVBM2018

Piknik pod dębem – konkursy i aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów WBBiB na „Piknik pod dębem”! Przypominamy, że tegoroczny spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek, 8 czerwca, pod hasłem „Zdrowo czy nie zdrowo, ale na sportowo”. Miejsce to samo co zwykle – czyli taras kawiarni 4mat. Start o godzinie 14.00.
więcej o Piknik pod dębem – konkursy i aktualności

Znamy wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń i wysłuchaniu prezentacji ustnych Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. Marty Dziedzickiej-Wasylewskiej podjęła decyzję o skierowaniu do finansowania 7 spośród 19 zgłoszonych projektów studenckich.
więcej o Znamy wyniki konkursu na Studenckie Projekty Badawcze

Biotechnologia nr 1 na uniwersytecie nr 1 w Polsce

Studia z biotechnologii prowadzone na WBBiB zajęły piąty raz z rzędu pierwsze miejsce w Rankingu Kierunków opracowanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Wiadomość została opublikowana równolegle z wynikiem Rankingu Szkół Wyższych, w którym Uniwersytet Jagielloński zajął pierwsze miejsce ex aequo z Uniwersytetem Warszawskim.
więcej o Biotechnologia nr 1 na uniwersytecie nr 1 w Polsce

Wizytacja PKA: ocena studiów I i II stopnia z biochemii

W dniach 4-5 czerwca z wizytą na WBBiB przebywać będą przedstawiciele Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA), którzy przeprowadzą ocenę programową studiów I i II stopnia na kierunku BIOCHEMIA. W ramach wizytacji odbędą się hospitacje, przeglądy dokumentacji oraz spotkania z nauczycielami akademickimi i studentami.
więcej o Wizytacja PKA: ocena studiów I i II stopnia z biochemii