Nasza biotechnologia ponownie została uznana za najlepszą w kraju. Studia prowadzone na WBBiB niezmiennie od 2014 roku zajmują I miejsce w zestawieniu opracowywanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.
więcej o Studia z biotechnologii prowadzone na WBBiB na pierwszym miejscu w rankingu „Perspektyw”
Współpraca z otoczeniem społecznym

​W środę, 28 czerwca Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii zawarł porozumienie o współpracy z Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon.
więcej o Współpraca z otoczeniem społecznym
Wręczenie dyplomów

W piątkowe popołudnie nasi tegoroczni absolwenci odbiorą pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończenie studiów II stopnia odbędzie się w sali audytoryjnej Kompleksu Dydaktyczo-Bibliotecznego o godzinie 16.00.
więcej o Wręczenie dyplomów
Pożegnanie Andrzeja Guza

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. Andrzeja Guza, byłego, wieloletniego pracownika Zakładu Biochemii Fizycznej, specjalisty od technik fluorescencyjnych, konstruktora układów optycznych wykorzystywanych do prowadzonych w Zakładzie pomiarów, cenionego dydaktyka i dobrego Kolegę.
więcej o Pożegnanie Andrzeja Guza
Ważne prace

Artykuł w „Nature Communications” dotyczący mechanizmów powstawania nadmiernej krzepliwości krwi związanej ze stanem zapalnym wywołanym infekcjami.
więcej o Ważne prace